Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért kell (szoktak) minden...

Miért kell (szoktak) minden fözelékbe krumplit rakni? Az 5 honapos fiam nem szereti a krumplit és most akarok elöször sütötököt, sárgarépát adni akkor ezekbe is kell krumpli?

Figyelt kérdés
Ha ma kap elöször sütötököt ugye csak pár kanálal ehet,de akkor ne adjak mást arra az evésre olyat amit már evett?
2009. febr. 23. 08:34
 1/6 anonim ***** válasza:

Nem kell mindenbe krumpli.Viszont én már keverem neki olyanokkal amit már evett(alma,stök,répa..stb) mert úgy tartalmasabb.Igen ha most adsz neki először csak pár kanállal holnap már többet.

üdv

2009. febr. 23. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Krumpli elvileg az első olyan dolog ami alap és ha szereti elég sokszor fordul elő az ételek között.

A krumplit más főzelékekhez sűrítésre is használják amíg még nem ehet rántást habarást.

próbáld meg főzővízzel krémesre csinálni (turmixgép, botturmix). Nekem azt mondta a védőnő, ha nem eszik meg valamit tartsak egy hét szünetet és próbáljam meg újra. A sütőtököt általában minden Baba szereti és a répát is szerintem ezeket önmagában is adhatod krumpli nélkül.

2009. febr. 23. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Krumpli helyett tehetsz fött rizst is.
2009. febr. 23. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
a főtt rízst hogy készítitek?milyen rízsből?
2009. febr. 23. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én sütőtökbe nem tettem neki krumplit, egyébként azért szokták beletenni a főzelékekbe, hogy kicsit sűrűbb legyen (rántás, habarás helyett).
2009. febr. 23. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én Holle biorizst hazsnálok, nem teszek minden kjcsiba krumplit. 70 ml vízbe két evőkanál rizspehely kicsi kavarás és kész. 9 hónapos lányom imádja zöldségpürékkel, meg husival. Amúgy a krumplit még mai napig nem eszi meg magába, csak ha valmivel keverem. Lehet a Tiéd is megeszi ha kevered.

Én a sütőtököt úgy csinálom, hogy 110 g sütőtök, 60 g krumpli és 20 g husi. Nagyon fini.

2009. febr. 23. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!