Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Akik együtt aludtak a kisbabij...

Akik együtt aludtak a kisbabijukkal mikor kezdték leszoktatni? Hogy ment? Sok a sírás? Mert nem szeretem ha sír

Figyelt kérdés
2009. febr. 23. 13:08
 1/7 anonim ***** válasza:
Én évekig együtt aludtam a lányaimmal, és minden probléma nélkül mentek a saját ágyba, mikor elkészült a külön szobájuk. Mindegyik kb. 2 és fél éves volt. Előtte mondogattam, hogy majd külön fognak aludni, semmi gond nem volt soha belőle.
2009. febr. 23. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Az én lánykám 3hós,és most kezdem az ágyához szoktatni,kisebb-nagyobb sikerrel!!Nem sír,mert a kezemben hamar elalszik és utána rakom be az ágyába!Többször felsír éjszaka ott,mint mellettem de hamar megnyugtatom és alszik tovább!9től éjfélig,akkor szopizik és utána reggel 7-8ig alszik!Viszont ha délután szunyókál egyet,akkor én is ledobom magam és ott alszik mellettem!!

Sok sikert az átszoktatáshoz és boldog gondtalan babázást!!!

2009. febr. 23. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
53%

Gratulálok az első hozzászólónak:) én is így gondolom heyesnek, a babéknak nem kell másik ágy, ha el jön az ideje majd ők "átszoknak maguktól"

mi az első pillanattól kezdve együtt alszunk, hordozom napközben, utcán is kendőben van... ha őseinknél működött, minek rontsam el babakocsival, meg egy személytelen kisággyal?


4hós fiam anyája:)

2009. febr. 23. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nálunk is velem alszik 3 és fél hós kisfiam. Annyit már elértem h nappal 2x fél órát alszik a kiságyban. Majd szépen lassan vissza szokik bele telik egy kis időbe de nem fogom hagyni sírni ha nem alszik este mert akkor mi sem alszunk ám! :D
2009. febr. 23. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Első válaszoló vagyok: én már ezért kaptam hideget-meleget, hogy minek oda szoktatni stb. Tudom, hogy sokan nagyon ellenzik, és mindenki tegyen belátása szerint, de nálunk a férjemet sem zavarta, nagyon hamar elteltek az évek, és olyan jó volt együtt aludni:)
2009. febr. 23. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szia! Nekem 8,5 hónapos a babám, 4 hónapos korától alszik velem, ő is és én is nagyon élvezem. Azt hiszem, én is megvárom, hogy megérjen az egyedül alvásra, egyenlőre még mindketten nagyon élvezzük az együtt alvást, egymáshoz bújást! Bár szerintem is nagyon fontos a fokozatosság, és az első válaszoló bizti nagyon jól csinálhatta, ha ez nem okozott semmi gondot, és viszonylag hamar átszoktak!

Minden jót!

2009. febr. 23. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szia! Én a kezdetektől a babámmal aludtam, ám 2 hete sajnos már nem volt kényelmes az együttalvásunk. nagyon sokat mocorgott és óránként ébredt. Azaz se én se ő nem aludtunk jól. Mivel a férjem ezt már nem tűrte tovább, rámparancsolt, hogy mostantól külön ágy!

Egy internetes oldalon találta meg az Aludj jól gyermekem könyvet. Ennek alapján próbáljuk 9 hónapőos fiamat átszoktatni a különalvásra. (sajnos talán a legrosszabbkor, mivel a szeparációs szorongásos időszaka is nemrég kezdődött)

Sokat sír, de legalább 5-6 órát egyhúzamba alszunk. Az esti lefekvéséhez egy fix menetrendet követünk (fürcsi, cici, mese és elköszönés). Ez már nem olyan vészes, mint az elején, elég hamar elalszik, de reggel 6-kor végleg felkel. Ám a délutáni alvása még mindig nagyon nehézkes. (délelőtt mindig séta van, akkor alszik a babakocsiban). Sokat sír(unk) amit egy kb 45 perces alvás követ.

Próbáltam másik módszert is találni, de sajna eddig még nem sikerült :-(

A mai eszemmel anno hamarabb (2-3 hónaposan) már átszoktattam volna az ágyába, legalább a délutáni alvása idejére, hogy ne 9 hónaposan kelljen a kiságyával megismerkednie.

2009. febr. 23. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!