Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Más babája is sokat alszik...

Más babája is sokat alszik ma? Vagy felcserélte kislányom a nappalt az éjszakéval?

Figyelt kérdés
2009. febr. 23. 13:42
 1/5 anonim ***** válasza:
Az én 9 hetesen is aludt reggel 9-től déig, most pedig egy órakor tettem ki a teraszra, még alszik, de ez már jó, mert általában a sok kutyaugatás stb. zajától kint mostanában keveset alszik.
2009. febr. 23. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szia. Az én fiam is ma sokat alszik. Minden etetés után egy-másfél órát. Ez nála nagy szám, mert amúgy fél órákat szokott etetések között aludni. Jön a melegfront.
2009. febr. 23. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az én lányom is (3hós)egész éjjel fent volt!Hajnali 4kor elaludt,de már 6kor kelt szopizni!aludt9ig,szopizott és most kelt fel ismét,persze mert éhes!!Remélem ma éjjel már fog aludni rendesen!!Állítólag front van és ők ezt nagyon megérzik!!
2009. febr. 23. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az én 1 éves lányom tegnap este 8-tól reggel negyed 9-ig aludt, de még aludt volna tovább is, mert én ébresztettem már fel! Biztos front van, mert ő egyébként 7-nél tovább nem nagyon alszik. Most szintén alszik már negyed 1 óta. Kivácsi vagyok meddig bírja :) !
2009. febr. 23. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Biztos a front az oka! az én 6 hetes babám is alszik reggel óta.csak ebédelni kelt fel.éjszaka is csak egyszer volt fent,30 percre,amíg evett és tisztába raktam.
2009. febr. 23. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!