Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Első babátok születése után...

Első babátok születése után mikor kezdtetek el "dolgozni" a kistesó projekten? És milyen hamar jött össze?

Figyelt kérdés
Az is érdekelne, hogy szoptattatok-e akkor még. Köszi a válaszokat!
2011. márc. 20. 20:18
 1/7 anonim ***** válasza:
Másfél éves volt az első amikor elkezdtünk dolgozni a ketteskén, nem szoptattam akkor már, de majdnem 4 év van a gyerekek között, nagyon sokára sikerült sajnos.
2011. márc. 20. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Az első gyerek elsőre összejött, a második több, mint egy év alatt. 3 év van köztük.
2011. márc. 20. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Mi éppen most "projektelünk"... 10 hónapos a kislányunk, egy hónapja már nem szopizik, ezért abbahagytam az Azália szedését, úgysem véd már... még nem jött meg egyszer sem... 35 vagyok, ezért nem szeretnék túl sokat várni... kíváncsi vagyok, mikor fog összejönni a tesó...
2011. márc. 20. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A kisfiam 13 hónapos volt, mikor a tettek mezejére léptünk, és azonnal terhes lettem (az első baba 8 hónap után jött össze), akkor még a kisfiam napi 4-5x szopott.
2011. márc. 20. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
1 éves volt a fiam, amikor nekikezdtünk, megint elsőre sikerült, most a fiam 18 hós, a pocakomban pedig egy 32 hetes lányka lakik. Nem szoptattam már a fiam, amikor nekikezdtünk.
2011. márc. 20. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
8 év múlva:-))))))
2011. márc. 20. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
22 hónapos volt,mikor elkezdtük, pont akkor kezdett leszokni a ciciről. 2 hónap alatt jött össze a kistesó.
2011. márc. 21. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!