Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Rosszul csináltam? Milyennek...

Rosszul csináltam? Milyennek kell lennie a céklának?

Figyelt kérdés
Kisfiammal meg szeretném kóstoltatni,megfőztem,de ennek semmi színe,semmi íze nem lett?Mit csináljak így vele?Nektek is ilyen szokott lenni?
2009. febr. 23. 14:49
 1/9 anonim ***** válasza:
89%
hogy csináltad?
2009. febr. 23. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Simán megfőztem,legalább 2 és fél óráig.
2009. febr. 23. 15:00
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Húú én is megfőzöm babámnak, de biztos nem főzom 2,5 órát. Addig főzöm, míg a villa bele nem megy könnyen. Aztán kiveszem és leturmixolom. Csudaszép vörös színe van a kajának is és ami kijön (bocsika :)) annak is. És finom :)
2009. febr. 23. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Szia, én kisebb darab céklát veszek, az előttem szólóhoz hasonlóan addig főzöm, amíg a villa át nem megy rajta, utána jöhet a turmixolás. 2,5 óra alatt minden vitamin elfől belőle sajnos. Nekem is megmarad a gyönyörű színe, még a pelusban is. ,-)
2009. febr. 23. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Én kuktába héjastul szoktam megfőzni és 1 órát! Lábosba tényleg kell a céklának 2,5 óra! Ja amúgy a cékla semleges kissé édes ízű zöldség.

Boldog babázást kíván 9 hónapos anyuka!

2009. febr. 23. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg, azért főzzük 2 és fél órát, mert előtte még nem volt elég puha. Nekem is ilyen sokáig fő. A színe meg, a fajtától függ. Vettem már kereket, annak megmaradt a szép erőteljes színe, de a hosszúkás kifakult.Nálunk a cékla-krumpli-cs.mell a kedvenc!
2009. febr. 23. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Én lereszelem előtte, és a krumplival egyszerre teszem fel főni. Mikor a krumpli puha, már lehet is turmixolni. Az én babóm imádja, ráadásul nagyon egészséges is, főleg ebben az influenza járványos időszakban.

2009. febr. 23. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Almát is reszelhetsz bele ...Én is szeretem :)

Pedig még nincs babám de a bökcsiben rendszeresen eszek a gyerekekkel.. Egy gondozónő :)

2009. febr. 23. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

köszönöm mindenkinek a válaszokat!!:)

Remélem a következő céklám sikerülni fog!

2009. febr. 24. 08:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!