Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikortól lehet adni joghurtot,...

Mikortól lehet adni joghurtot, túrórudit, sajtot? Esetleg tudtok megbízható forrást, ahol más is fel van sorolva?

Figyelt kérdés

A kisfiam 6 hónapos. 4 hónapos kora óta eszik gyümit, 5 hónapostól főzit, tápszeres. Szeretnék mást is bevezetni, de nem igazán tudom, mik jönnek és annyi ellentétes dolgot olvasok. Adjatok egy kis segítséget.

köszi


2009. febr. 23. 15:45
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Babajoghurtot már kaphat, van neki való Humana. Az enyém imádta. Natúrjoghurtot, túrót, sajt 8-9 hónapos kortól.
2009. febr. 23. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
67%

Szia!

A kórházban nem kaptál Felicitas csomagot vagy Hippeset? Azokban vannak tájékoztató füzetek a táplálásról és hozzátáplálásról. Épp tegnap akadt nekem is a kezembe mert nem dobtam ki őket.

Elvileg az én védőnőm azt mondta hogy 8 hónapos kortól lehet adni tojássárgáját, túrót, és érdemes először joghurtos bébiételt adni mielőtt a rendes joghurtot adom a babámnak.

Bár én 1 éves korig nem adok tejterméket mert én tejallergiás vagyok és a dokink azt mondta hogy az 1 éves kort mindenképp várjam meg nála. (tej,tejföl,joghurt,tejszin,)

De mindenki más, mindenki másképp nö fel és máshogy etet. Az idősebben állandóan a piritott lisztes dologgal viszik ki a hajamat, hogy adjak azt a gyereknek tápszer helyett mert az olcsóbb és mi is azon nőttünk fel. Egyébként a kinder piguit már megkostoltuk és imádja.


Üdv: 8 hónapos kislány anyukája

2009. febr. 23. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!