Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy lehetne javitani azt a...

Hogy lehetne javitani azt a babát amelyik felcserélte az éjszakát és a nappalt?

Figyelt kérdés
2009. febr. 23. 15:47
 1/4 anonim ***** válasza:

Ez jo kerdes.

Mennyi idos?

Az en babam az elete elso 5 heteben nappal aludt ejjel "kuvikkolt".

Azt hittem megzoldulok.

Aztan 1x csak rendezodott magatol.

Most 12hetes es akar mikor fektetem le este legkesobb 7 - fel 8kor mar nyogdecsel, cuppogtat.

Lehet a feny miatt ebred. De mi lesz velem nyaron? Veszek rollot???? :-)))

2009. febr. 23. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
nekem mind a 2 gyermekemet át kelett forditani,mert megcserélték a nappalt az éjszakával!
2009. febr. 23. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

az elso valaszolo vagyok.


Valaki azt mondta nekem meg akkor amikor latta hogy ki vagyok nyulva, hogy az o edesanyja annak idejen adott neki egy keves altatot vagy 3 este egymas utan es cakk-pakk megoldodott a problema.

Nem tudom mennyit. Itt Romaniaban Romergan a neve a gyogyszernek.

De most itt olvasom egy roman oldalon, hogy csak jobban felzaklatta a gyerekeket es van egy un. CALMABABY nevu szirup, ami termeszetes es hasznalt annak a bizonyos anyuka babajanak.

2009. febr. 23. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

isten ments adni bármit is.

a pici babát én 3 óránként keltettem enni,és ha alvás volt akkor besötítettem,és ez egy kis idő mulva beált rá.de az is fontos hogy nappal elég táplálékhoz jusson a szervezete,mert ha éhes marad sürübben kell fel éjjel.

Fiam 2 hónaposan végigaludta az éjszakát,a mai napig.2 honapos koráig kb 2x kelt fel enni éjjel.

2009. febr. 23. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!