Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 22 hónaposomat hogy szoktassam...

22 hónaposomat hogy szoktassam le a ciciről?

Figyelt kérdés

Még mindig napi 2* és éjjel 12* cicizik és fál-1 óránként ébred visítva h: Ciciiiii!

Megőrülök,fáradt és ingerlékeny vagyok!Nem bírom tovább!

(De ő meg imád cicizni,és teci is van)


2011. márc. 21. 06:55
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Nem adsz neki. Ha ordít,akkor sem. Egy hét alatt leszokik róla.
2011. márc. 21. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Van gyereked?Szoptattál?Tudod mit beszélsz?
2011. márc. 21. 07:19
 3/8 anonim ***** válasza:

Kérdező!


Én ugyan nem tudok a kérdésedre válaszolni, mert még nem tartunk itt (bár én is félek, hogy hamarosan ez lesz belőle), de a 64%-os válaszolónak ez a mániája... Ne vedd fel, ha sír, adj neki 2 hónaposan tehéntejet, 3 hónaposan ne etetsd éjjel, folyamatosan add le a nagyszülőknek, és eszedbe ne jusson magaddal vinni nyaralni, mert akkor a rabszolgája leszel.

Nem kell vele foglalkozni.

Tudom, ez a válasz sem épp hasznos, de ez most nagyon kikívánkozott...

2011. márc. 21. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Nincs gyerekem, férfi vagyok és nem én írtam az első hozzászólást. :D

Szerintem viszont minél tovább szoptatod, gyermeked annál erősebb immunrendszerrel fog rendelkezni, és nem kicsit okos lesz!

Ha neked viszont kellemetlen a szitu, kérd védőnő vagy orvos segítségét.

2011. márc. 21. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

[link]


Nem olvastam ugyan végig, de erről beszélgetnek, hátha kapsz ötleteket! Vagy legalább bátorítást, hogy nem vagy egyedül. :)

2011. márc. 21. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos konkret valaszt nem tudok,de en is igy jartam mint te.Nekem mar harom eves is elmult a lanyom es meg mindig igenyelte a tejcsit, raadasul volt is belole.Ugy szokott le rola hogy epekovel megkellett muteni es harom hetig bent vol

tam a korhazba.Akkor azt mondta az apja,hogy csak ket ejszaka nyugoskodott,aztan latta ,hogy nem vagyok otthon es belenyugodott.Az a tanacsom ha megteheted hogy egy hetvegere vagy eloszor csak egy ejszakara probald meg a nagyszuloknel altatni.Ez csak egy tipp,de hatha bevalik.A Kedves ferfi valaszolonak igazat adok,mert mar 12 eves a lanyom es egy evbe egyszer ha beteg az is egy kis megfazas.Eros az immunrendszere.

2011. márc. 21. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ha már elkövetted azt a hibát hogy azt mondtad neki nem kap cicit és az órdírás hatására mégis attál nehezebb dolgod lesz.

Először is nyugodj meg.A gyerek egyből észre veszi hogy rástresszeltél a dologra.

Szerintem egy ideig ne feszegesd a dolgot.


[link] érdemes elolvasni.


[link] itt pedig profi segítséget kapsz.



Mindenképp legyél nyugodt.MIndig ilyen sokszor ébredt éjjel?Nem történt mostanában valami ami felkavarhatta a kicsi nyugalmát?

Vagy a szopin "veszekedtek" nappal is?


4 gyerekes Anyuka

2011. márc. 21. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

szia, nem jön épp a foga? az okozhat éppen éjjel 12 ébredést.

nálunk kicsit korábban, de uez volt, neki pont 22 hós kora körülre jöttek ki a fogai, és elkezdett éjje alduni magától. akkor mondta mneki h bibis az egyik cici ,csak a másik van, és akkor az egyikben el is apadt hamar. aztá na msikban, ami a rosszabbik volt, már nem volt annyi hogy azzal érdemes legyen bíbelődnie, leszokott magától. először még bevette, 10-15 mp-ig szopta, de nemigen jött már, és akkor leszokott róla.

én sem vette volna el erőszakkal. amúgy ha neked nem apad el könnyen, akkor talán vmi elapasztó homeós készítményt kipróbálhatnál. de én ha vmi ilyen oka van az ébredésnek, hogy fogzik , akkor várnék vele, mert akkor ez neked akármiylen fárasztó, de neki szükséglet. kitartás.

2 éves 3 hós kislány anyukája

2011. márc. 21. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!