Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért jön-megy éjjel a kiságyb...

Miért jön-megy éjjel a kiságyban, miért ébred fel megint?

Figyelt kérdés
5 hós babám már átaludta az éjszakákat, de kb. 4 hónapos korától megint felébred éjjel, nem eszik, vissza lehet altatni. Azt vettem észre, hogy felébreszti magát, mert nincs tovább kiságy, vagy a szélébe furódik vagy a tetejébe. Hálózsákot bírta egy darabig, de most nem szereti (abban nem tudott mászni).
2011. márc. 21. 10:43
 1/3 anonim ***** válasza:

Az enyém is ezt csinálja, igaz, ő 6 hónaposan kezdte, most 11 hónapos, ráadásul ő csak cicin alszik vissza. Sajnálom szegényt, éjjel én is arra ébredek, hogy bevágja a fejét a kiságyba, és utána sír. :(

Ha lefekvés előtt óvatosan hátrahúzzuk, akkor tovább alszik, ma 1-kor ezt csinálta a férjem, és a gyerek fél 4-ig nem érte el a kiságy végét.

Nem tudom, mitől lehet.

2011. márc. 21. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nincs olyan nap, hogy a kiságyban azon a ponton találnám meg a lányom, ahová leraktam. Hihetetlen pózokban képes aludni, egyszerűen össze-vissza gurul a kiságyban. Ő arra ébred, hogy beveri a fejét, de szerencsére visszaalszik magától, csak meg kell őt igazítani. Most lesz 6 hónapos.

Szerintem ez egy ilyen korszak.

Az a jó, hogy a babádat vissza tudod altatni. Rosszabb lenne, ha elkezdene sírni, és nem is hagyná abba, és tökre felébresztené magát.

2011. márc. 21. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
az én lányom 9 hónapos korban kezdte ezt csinálni, egyszerűen nem fért el. Egy hónapig szenvedtünk és vettünk neki egy új ágyat. Kinyitható szívacságyat. A földre nyilik ki, jó 10-15 cm magas. Kinyitva 120x180-as. Ezen elfér. Azóta szépen átalussza az éjszakát. Na, azért néha előfordul még, hogy felkuszík a tetejéig, de ez már ritka!
2011. márc. 21. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!