Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikortol érdemes 4-es pelenkát...

Mikortol érdemes 4-es pelenkát használni?

Figyelt kérdés
8kg-os babának 4-9kg-ig jó vagy 7-14kg melyik.
2011. márc. 21. 18:47
 1/8 anonim ***** válasza:
8kg-s babának bőven elég a 3as is. Akkor válts 4-re amikor a 3 kicsi lesz. Ne a kg-t nézd a peluson, ha már egy számot használsz, az csak tájékoztató jellegű. Ha kifolyik a 3-ból a cucc, vagy kényelmetlen a babának illetve nehezen zárod össze akkor jöhet a 4-es. Addig felesleges.
2011. márc. 21. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
sürün át ázik a pelusunk ezért gondoltam
2011. márc. 21. 18:59
 3/8 anonim ***** válasza:
Az én kislányom 7,5kg volt mikor váltottubk a 4-re.:)Most 9kg és még mindig a 4 méretet hordja.:)
2011. márc. 21. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
én akkor váltottam pelust, amikor elérte a következő pelus alsó értékét kg-ban. Megérte, mert alig volt defektes pelusunk így. Inkább ez, mint egy csurom pisis gyerek télen overallban.
2011. márc. 21. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

8,3 kg-os kislányomra még 3-as Liberot adok.

(elvileg 5-8 kg-ig ajánlják)

2011. márc. 21. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Az én kisfiam 9,15kg,de még a 3as liberot hordjuk,vékony,hosszu baba,a combjai sem vastagak,igy nekünk még ez böven jó,balesetünk sincs vele,de ha te ugy látod,h a 3assal van nektek baleset már akkor próbáljátok ki a 4est,vagy nemtudom milyen pelust használtok,az is meg lehet,h csak másik márkát kellene kipróbálnotok,és ugyanugy 3as méretet.

Ezt azért irom igy,mert nekünk is elöször 3as pampersünk volt,de az át azott neki egyszer-kétszer és akkor váltottunk 3as liberora,azzal soha nem volt semmi gondunk.

2011. márc. 21. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
mi 8 kilósan váltottunk a 4es-re pamperst használunk, mert a kisfiamnak hosszú a feneke, olyan fokhagymagerezd, és rövid volt a 3as. viszont mindenhol jó lenne még a 3as, mert kis vékonyka. ha baleset van érdemes váltani. nekem éjszakára már a 4+ kell, mert sokat pisil, viszont még csak 9 kg, 1 éves lesz 6.-án.
2011. márc. 21. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Kislányom 16 hetes,7250 gramm és már a 4es Pam-ot használjuk.
2011. márc. 21. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!