Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikortól kezdtétek használni...

Mikortól kezdtétek használni a 4es pelenkát? Hány kilós volt a babátok és mennyi idős?

Figyelt kérdés
4és fél hós a kislányom 8kiló.A 3as pelus már kicsinek bizonyul így most majd valamit ki kell találnom.A 4es pelus hatalmas lenne rá nem?Amúgy Babylove-s pelust használok esetleg pamperst.Olyan hülyén vannak csinálva.Ti hogy csináltátok?
2011. jún. 3. 09:27
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

szia


mi elég hamar váltottunk még a 3as pelusra, egy darabig picit nagy volt, de nekünk nem folyt ki.

Próbáld ki, nem veszíthetsz vele.

Pamperst használunk.

Most 6500gr a lányunk 3 hónapos, szerintem mire annyi lesz amint a tiéd mi is 4re váltunk.

2011. jún. 3. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Elég combos és már nemnagyon ér össze neki a 3as.Csak félek nehogy a hónaljáig érjen neki a pelus.Nrkrm csak a huggisból pisilt ki eddig.Köszi a válszod várom a további tapasztalatokat!
2011. jún. 3. 10:13
 3/13 anonim ***** válasza:

Nem lesz rá szerintem sokkal nagyobb, alig van köztük eltérés.(max 2 cm)

A lányom 6.5 hónapos 8.2 kg,most akarunk váltani 4-es pelusra

2011. jún. 3. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

4 hósan 8200g.volt akkor már azt használtuk(pampers).

Hamar belenőnek.

2011. jún. 3. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
szerintem nyugodtan vegyél 4-es pelust. Maximum, ha nagyon nagy lesz (egyáltalán nem hiszem) akkor félrerakod, és majd előveszed ha kell. Nem fogsz bukni rajta.
2011. jún. 6. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

3 hónapos volt,és kb. 5 kiló.

Most 9 hónapos,még nincs 8 kiló,és most váltunk 5-ösre.

2011. jún. 6. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Lányom most 4 hónapos, 7,5 kg. Már a 4es Liberot vettem neki, nem nagy rá. Nem szorítja el a kis combjait (kis hurkás), nem folyik ki belőle semmi, így kibír egy egész éjszakát (este 7-reggel 7) mindenféle baleset nélkül. Pl Huggies-ból a 3as van, ami elvileg 9kg-ig jó, de én nem szeretem, szerintem már kicsi. Az már elszorítja a combját. Még pár db van belőle, de alig várom, h elfogyjon.
2011. jún. 6. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
10hetesen,akkor volt 6,5 kg a fiam,de a hármasból úgy kifolyt a kaki,hogy nyakig olyan lett.Nem volt túl nagy a 4-es.Liberot és Pamperst használunk.
2011. jún. 6. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
nekem is hasonló gondom van.a 14hós fiam 10kg de a 4es pelus nem igazán lesz sokáig rá jó.tényleg annyira érdekesen vannak számozva,a 4es elvileg 18kg-ig jó rájuk,de sztem még 15kg se lesz és már kicsi lesz:-) amúgy nyugodtan megveheted mert nagyon kevés különbség van közöttük,főleg a 4es és a 4+-os között
2011. jún. 6. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Oké!Nagyon szépen köszönöm a válaszaitokat!Akkor habozás nélkül megveszem a 4est.További szép napot nektek!
2011. jún. 6. 13:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!