Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Baba ágynemű szettet szeretnék...

Baba ágynemű szettet szeretnék venni. Hol érdemes olcsón akár interneten is megrendelni? Ti hol vettétek? Mit ajánlatok? Kispárna, takaró, fejvédő és zsebes tartó-ra gondoltam így készletben.

Figyelt kérdés
2009. febr. 23. 18:54
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Én a Brendonban vettem,igen drágán. De pl a tesz-veszen,vaterán licitálás és megnyerés után viheted őket fillérekért.

Legközelebb én is okosabb leszek :SS

2009. febr. 23. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

A vaterán láttam úgynevezett Elefántos, Flanel Ágynemű-t. Szerintetek a flanelból készült ágynemű jó a kicsinek? Vagy mindenképp 100%-os pamut huzatút vegyek?

2009. febr. 23. 19:04
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Én is a vaterán vettem nagyon szépet( és olcsón!!!).

De a másik készletet egy angol turiban találtam, szebb, és jobb minőségű, mint a vaterás!!

90 fokon kifőztem és tökéletes!

A babavilág.hu-n is van adásvétel, meg szerintem minden babaoldalon.

Remélem, tudtam segíteni!

:))

2009. febr. 23. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Köszi! :)

Megkérdezhetem milyen típusút vettél a vaterán? Pamut? Flanel?

2009. febr. 23. 19:16
 5/12 anonim ***** válasza:
A teszveszen újat is árulnak nagyon szépek.
2009. febr. 23. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én is a teszveszt ajánlanám, ott újak vannak 4-5 ezer között. Én nem vennék flanelt, mert az hamar kibolyhosodik, s olyan szöszös lesz a felülete mosások után. Pamut a jó, vagyis "karton" anyagból varrják azokat a garnitúrákat.
2009. febr. 23. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Köszi utolsó igazad lehet! Erre odafigyelek!
2009. febr. 23. 20:08
 8/12 anonim ***** válasza:

A "vaterás vásárló" vagyok.

Csatlakozom az előző anyukához, én is pamutot vettem, szerintem a flanel bolyhosodik, én féltem, hogy le ne nyelje a szöszöket!

Igaz, hogy a flanel melegebb lehet ilyenkor télen, de én a pamutra esküszöm.

2009. febr. 24. 04:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Ja, és még valami:

Csak akkor vegyél a tesz-vesz-en, ha ráérsz várni, mert a regisztrálás után még kb. 1 hét, míg postán megkapod a jelszavad!

A vatera gyorsabb, reg.-elsz, és már licitálhatsz is!

2009. febr. 24. 04:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
IKEA nagyon jo minöség és olcso.
2009. febr. 24. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!