Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyi idős korig kell a...

Mennyi idős korig kell a babáknak testápolóval bekenni a bőrét?

Figyelt kérdés
2009. febr. 23. 19:37
 1/7 anonim ***** válasza:
85%
Én még soha nem kentem testápolóval.
2009. febr. 23. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem csak akkor kell kenni bármivel is, ha száraz a bőre. az én kislányom 6 hónapos, de nagyon szép a bőre minden kence nélkül is, így én soha sem kentem, mert csak bezavarnék vele.
2009. febr. 23. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
79%
Sőt a mi dokktornőnk azt mondta hogy az újszölöttek bőrét egyáltalán nem kell. Alapból száraz a magzatvíz miatt és magától lekopik, azután lesz szép bársonyos - magától!!! Én furcsáltam de így volt.
2009. febr. 23. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Az előttem szólókkal ellentétben nálunk nem lett bársonyos a kislányom bőre. A kórházban mondták, hogy minden este kenni kell (ugyanis pikkelyesen hámlott). Úgy is tettem olyan 3 hónapig, mire - fokozatosan - abbahagytam. Pár hét múlva atópiás dermatitiszt állapított meg nála a bőrgyógyász és most ismét rendszeresen kell ápolni a bőrét.

Ha nyugtalanít, kérdezd meg a gyerekorvost!

2009. febr. 23. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Kislányom egy éves, én körömvirág balzsammal kenem a hátát, mert isssszonyatosan száraz. Mielőtt elkezdtem volna használni a körömvirágot, szinte óránként ébredt sírva éjjel. Mióta ezzel kenem szépen végigalussza az éjszakákat, nem húzódik és nem viszket a háta.
2009. febr. 23. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Mert az én orvosom mindig ad testápoló receptet is,pedig nem száraz a kislány bőre,most 6,5 hós.
2009. febr. 23. 21:01
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!
2009. febr. 23. 21:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!