Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért bömböl a 15 hetesem...

Miért bömböl a 15 hetesem séta közben a babakocsiban?

Figyelt kérdés
2011. márc. 22. 09:50
 1/7 anonim ***** válasza:
Nálunk is ez ment sokáig. Aztán elkezdtem azt hogy akkor vittem sétálni ha már álmos volt. Ilyenkor csak fészkalódott egy kicsit, és folyamatosan beszéltem vele, és őt figyeltem, mosolyogtam neki, míg el nem aludt. És most már nem sír séta közben. De amint nem őt néztem, vagy nem beszélgettem neki, 1-2 perc múlva már sírt is. Nem részletezted hogy mi a helyzet, de ha a sétí elején van 1-2 perc amíg nem sír, próbálj neki végig magyarázni, mosolyogni. Szerintem halál unalmas lehet a babakocsi nekik, hiszen csak az eget látják. Hordozóban sokkal jobban szereti a sétát, mert így látja a világot. Nagyon érdeklődő baba a miénk. Sok sikert!
2011. márc. 22. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Háát, az előbb "hazaszirénáztunk" (kb. 20 méter), levettem róla a meleg ruhát, letettem és elaludt... Ezt megtehette volna a babakocsiban is és akkor nem a szobában penészednénk mindketten :-(
2011. márc. 22. 10:02
 3/7 anonim ***** válasza:

milyen babakocsiban van?

nálunk az autósülséses babakocsiban állandóan sírt, a mózesben soha.

2011. márc. 22. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
16 hetes ma a kislányom és nálunk is ez volt a helyzet 2 héttel ez előtt. Aztán csörgős babakocsi játékokat tettem a kocsira,amit birizgál és játék közben szépen elalszik.Persze nem órákra,de legalább pihen és nem sír.Én is beszélgetek vele és megdicsérem amikor nagyokat pörget a csörgőjén.Ja, és ha zötyögős terepre értem vele egyből elaludt,de ha járdán sétáltam akkor tuti sírás volt.
2011. márc. 22. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Sajnos nallunk is volt. :( Meg irtam is ide ki kerdest regen. Nem tudtam soha megfejteni mi az oka de csak olyan 6-7 honapos korara mult el. :( Azota nezelodik es imad babakocsizni de addig nekunk egy remalom volt. En arra tudtam gondolni, hogy tul almos nyugos volt es nagyon nehezen tudott elaludni a babakocsiba. Volt olyan, hogy nem tudtam vele hazasietni es csak bombolt-bombolt szegenykem aztan vegre belealudt a sirasba es aludt kb. 40-50 percet es vidaman ebredt mintha mi sem tortent volna. En sem ertettem de szerintem a faradsag es nem tud bealudni valami miatt.
2011. márc. 22. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Mózeskosaras babakocsink van, anyukám azt mondja, hogy tegyem a dönthetős részbe, de nem igazán tudom, az jót tenne-e egy 3 hónaposnak. Ritkán beletesszük az autósülésbe is, de azt sem bírja 10-15 percnél tovább.

Mindenesetre köszönöm a válaszokat! Ha van még tippje valakinek, szívesen elolvasnám, hátha valamin tudok változtatni.

2011. márc. 22. 19:00
 7/7 anonim ***** válasza:
próbáltad hasra tenni? a lányom úgy szeret a legjobban lenni.
2011. márc. 23. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!