Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Felébresszem? 4 hónapos babám...

Felébresszem? 4 hónapos babám 7 körül elaludt séta közben. Most is alszik a babakocsiban.

Figyelt kérdés

5 óra körül szopizott, lementünk játszóterezni a tesóval, amikor hazafele jöttünk elaludt. Egyébként fél 8 kor fürdetem, szopi és alvás.

De most nagyon tanácstalan vagyok. Rosszul viseli a meleget, egész du. nem aludt. Attól félek ha felébresztem nem alszik majd vissza és csak sírni fog.

De ha nem ébresztem ... a babakocsi nem kényelmes és beizzad.


2010. jún. 9. 21:41
 1/6 anonim ***** válasza:
ne ébreszd fel, de próbáld átrakni az ágyába. Ha felébred, akkor már nem aludt mélyen, akkor jöhet fürdés, evés. Ha tovább alszik,akkor majd kelsz éjszaka.
2010. jún. 9. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
49%
Hú én már fél 8-8 körül felébresztettem volna, hogy megmaradjon az esti rutin. Szerintem mihamarabb ha tudod, tedd át az ágyába, hátha nem ébred meg. De inkább most ébredjen fel kicsit, mint 3 óra múlva....
2010. jún. 9. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Sztem sem ébreszd fel, tedd át az ágyikójába. Majd holnap fürcsiztek reggel és kész.
2010. jún. 9. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem is tedd át az ágyába, ha felébred, akkor csak szoptasd meg és tedd le aludni. Ha most felébreszted és megfürdeted, akkor lehet kipattan a szeme.
2010. jún. 9. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem is csak rakd át az ágyikójába.Ha felébred akkor vacsiztasd meg,utána szunya tovább.Írtad,h du nem aludt,már biztosan fáradt,meg a meleg az ő energiáját is szívja.Szoknia kell ezt a hőséget neki is.Az én picim is 4 hós,ő most aludt el,de estefele megszunnyadt mikor nem szokott.Írj légyszi mi lett az este vége!
2010. jún. 9. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Beraktam az ágyába, nyújtózott egyet és alszik, mintha mi sem történt volna.


Köszi a tanácsokat. Jó éjszakát mindenkinek!

2010. jún. 9. 22:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!