Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 5 hónapos babát babakocsiban...

5 hónapos babát babakocsiban lehet félig döntött állapotban ültetni (fektetni) séta alatt?

Figyelt kérdés
Hétvégén lett 5 hónapos. Nem szereti, ha nem lát ki. A kendőben pedig már összeizzadunk, eddig abban szállítottam.
2011. máj. 26. 14:23
 1/7 anonim ***** válasza:
Én 5 hónaposan tettem őt át a sportrészbe, mert üvöltött és különben nem lehetett vele babakocsizni. A lehető legjobban ledöntöttem az ülést, és imádta.
2011. máj. 26. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Az enyém is 5 hónapos,és én is félig döntött állapotban van,különben nem marad meg a kocsiban,amúgy ha ölbe veszed,vagy a hordozóban van ugyan úgy "ül" mint a döntött babakocsiban.
2011. máj. 26. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nallunk is az volt a helyzet mint az elso valaszadonal. A mozesbol nem latott ki es sirt nagyon. Aztan 5 honaposan a sportreszbe tettem megdontott helyzetbe es imadta. Nagyokat nezelodott meg amikor elaludt ledontottem viszintesbe. Szerintem nyugodtan tedd a sportreszbe.
2011. máj. 26. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem gyógytornász mondta, hogy amíg önállóan fel nem ül addig nem ajánlja. Aztán hozzátette, hogy persze ne legyen frusztrált a gyerek... Legjobb ha az alvás idejére időzíted a sétát, én 5 hónapost még nem szállítanék így.
2011. máj. 26. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én is kb ilyenkor emeltem fel egyel magasabb pozicióba a háttámlát.Ameddig tetszett neki, úgy hagytam, ha már kezdett fáradni vissza döntöttem.
2011. máj. 26. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Mind akttő 4-5 hónapos kora óta félig fekvő helyzetben volt babakocsiban, máskülöben ment az ordítás, hogy nem lát ki.

Lányom-6 hónposan felüt- onnatól csak ülni volt hajlandó, de fiam sem sokáig feküdt.

Ezért is lett volna felesleges a mózekosár , arra a pár hónapra.

Sima vízszintesig dönhteő babakocsija volt mind a kettőnek

2011. máj. 26. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szerintem simán.Mi pont most vettünk új babakocsit mert a réginél már kicsi lett a mózes, a sportrész meg gagyi de mindegy is mert el szeretném adni így megtaláltuk álmaink babakocsiját.

3 fokozatú a háttámla, fekvő (180 fok), félig ülő és ülő.Félig ülőbe teszem a lányom, hogy tudjon nézelődni, ha elszundít akkor lefektetem, felültetni még nem szoktam.

A régi kocsinkkal soakt volt hordozóban és azt tettem a vázra abban meg úgyis majdnem ül.

Elsején lesz 5 hónapos, de már egy jó hónapja erőlködik, hogy ülni akar, mindegy, hogy hordozóban, pihenőszékben vagy éppen fekszik a hátán.

Én úgy gondolom, hogy ha folyamatosan "edz" akkor elég erős lehet a gerince hozzá, na persze azért nem egész nap.

2011. máj. 26. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!