Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor szokták elkezdeni a...

Mikor szokták elkezdeni a babák a fejüket emelni, illetve forogni?

Figyelt kérdés

Még csak 2,5hónaposak vagyunk, hason nem marad meg hiába próbálom lekötni a figyelmét, szórakoztatni közben.

A hasamon fekve elvan hason is emeli a fejét, és tartja is, de hason ha ki is bír pár percet maximum megfordítja a fejét, nem emeli egyáltalán.

első baba, nem tudom mikor mit "kéne" csinálnia, gondolom még nincs lemaradva.de nagyon aggaszt hogyha nem marad meg hason akkor le fog maradni.

Anyukák akik hasonló helyzetben voltak nektek hogy alakultak a dolgok?


2011. márc. 22. 10:04
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

12:28-as vagyok.


Nekünk is neurológiára kellett menni, ott emgvizsgálta a fejét az orvos( szegénykém nagyon megszenvedte) és ő is mondta h sosem szabad siettetni a dolgokat. Egyébként minden rendben volt.

2011. márc. 22. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

Örülök hogy te(ti) is jártatok ebben a cipőben, csak ahogy itt olvastam hogy ennyi idősen már könyökölve tartotta a fejét, picit ijesztő volt.De majd behozza a pici fiam is:)

Másban miden rendben, mert nevet nagyokat rengeteget "beszélgetünk":)Csak hason utál lenni, de az ölemben emelgeti és tartja is a fejét.

Köszönöm a válaszokat.

2011. márc. 22. 12:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!