Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyatejes babánál hány hónapos...

Anyatejes babánál hány hónapos korban szokták elkezdeni a hozzátáplálást? Illetve hány hónapos kortól adható már gyümölcslé?

Figyelt kérdés
2008. júl. 2. 13:43
 1/10 anonim ***** válasza:
70%
szia már 4 hónapos kortól lehet de ha van tejed jól akkor 6 hóanpos kortól én mind a kettő lányomnak 4 hónapos kortól adtam a kicsit most választottam el 18 hónaposan
2008. júl. 2. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
78%

Mindenki mondja a fél e´vet.Nekem a lányom 3 hónaposan kezdett kóstolni,mára (5 hónapos)du.gyümit eszik,vagy kompotot,utánna szopi,este vagy de´lben pedig zöldse´geket csirke mellel.

§ hónapos kora után nyugodtan kezdhet kóstolni.(ezért biztosan lehurrognak majd,de nem baj)

2008. júl. 2. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
50%
bocsi" 3 hónapos" akart a vége lenni
2008. júl. 2. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
82%
az enyém 2 hónapos,és én is csinálok már neki baracka levet a gyümölcs présbe, legalább van széklete minden nap. Engem is le lehet hurrogni:)
2008. júl. 2. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Örülök, hogy vannak olyan anyukák, akik nem azt mondják, hogy 6 hónap előtt szó sem lehet a hozzátáplálásról. A kisfiam 3 hónapos, de kb. 1 hónap múlva már szeretném, ha ismerkedne az ízekkel. Van tejem bőven, de úgy gondolom, hogy lassan itt az ideje, hogy az anyatejen kívül mást is egyen.

2008. júl. 2. 14:43
 6/10 anonim ***** válasza:
77%
Én is két hónaposan már adtam almalevet, három hónaposan kezdtük a főzeléket. Attól kezdve sokkal nyugodtabban aludt a fiam. Most nyolc hónapos és már majdnem mindent eszik, beteg sose volt, nem lett ettől semmi baja (megjegyzem, nekem sem, pedig annak idején minket is így etettek).
2008. júl. 2. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
61%
Az én kislányom 5 hónapos, még egy korty vizet sem kapott, csak anyatejet. Nem hurrogok le senkit, de tény és való, hogy az immunrendszere megerősítése céljából ez a legjobb. Sajnos olyan világban élünk, ahol sok mesterséges dolog van és az allergia elkerülése miatt, jobb várni a hozzátáplálással 6 hónapos korig. Annyi éven át ehet még minden félét, ez az első 6 hónap mit számít? Miért vagytok türelmetlenek?? Mert a baba biztos nem mondja, hogy de jó lenne már valami új íz:)
2008. júl. 2. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
50%
Az előző válaszolhoz: Ettől kapok hülyét.Akinek nincs teje az miből szoptasson?Ha nem tudod hogy a tápszer mennyi galibát okoz akkor inkább ne írj semmit. Sajna mi tápszeresek vagyunk, és muszály adnom neki baracklevet, amit én csinálok, mert a táp fog, és 3 napig nem kakil, csak szenved.Te etesd fél éves korig úgy ahogy akarod, mi meg másképp fogjuk. És azt hallotad hogy a latex cumi is alergiát okoz? Szerinted amit te megeszel az nem mesterséges? Az nem választodik ki a tejbe?Ugyan úgy megeszi a gyereked.
2008. júl. 2. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
38%

Utolsó válaszolónak: a kérdező azt írta, hogy anyatejes babák...Olvass!!

Én nem adok játszócumit..

A szoptatás nem hullik az ölbe, küzdeni kell érte és áldozatokat hozni. Írhatnék oldalakat erről, meg arról is mi választódik ki és mi nem. Arról nem is beszélve, hogy mik vannak a tápszerben.

A nők 95%-a tudna szoptatni, hagyjuk ezt...

Üdv

2008. júl. 3. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is hadjuk, nem fogom neked le írni miért nem szoptatok, mert éppen be pereltem ez miatt a korházat,és első fokon nyertünk is már. Sajnos nem mindig előnyös a baba mama korház az én példám a legjobb erre.Örülök hogy a mellem meg maradt és nem távolították el.Úgy hogy sajna táposok vagyunk de ez van.
2008. júl. 3. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!