Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A Sinlac tulajdonképpen...

A Sinlac tulajdonképpen kivált egy étkezést is akár, pl. este, vagy csak sűrítgetni jó?

Figyelt kérdés

Tejallergia gyanús a babám,plusz bukós is,és most kezdjük a hozzátáplálást.Gyümipépeket kibukja,és ezt tanácsolták sűrítésre.Viszont azt akkor ilyen uzsinak,vagy tízórainak kell?

Vagy akár ha nem gyümölcspéphez keverem,hanem csak magában,lehet neki úgymond főétkezés,tápszer helyett?

(tápszeres,4 és fél hós a babám)Köszi a válaszokat előre is!


2011. márc. 22. 10:38
 1/5 anonim ***** válasza:
Persze kiválthatsz vele egy étkezést. Nálunk a vacsi volt Sinlac ugyanúgy készítsd el mint a bolti tejpépet. Volt ugy hogy étcsokit reszeltem bele imádta a fiam.
2011. márc. 22. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Èn külföldön élek és az otthoni táplálás szerint kezdtem almával. Folyamatosan bukott töle, mire megföztem, mert itt úgy csinálják. ès láss csodát nem jött vissza. A gyümölcsök nem alkalmasak elsö ételnek, vannak babák akik könnyebben emésztenek és a savasra is rááll a gyomruk de az enyém nem ilyen volt. elkezdtem ahogy itt írják vagy is répa, paszternak, krumpli, majd most félévesen kezdtünk fött almapürét újból. ezeket nem bukja vissza.

sinlacban semmi nincs, lányomnak is nagyon érzékeny gyomra van 4 hétig fosott, de az orvos nem csinált vele semmi, azt mondta normál, pedig véres is volt. Már minden rendbe jött, azóta jobban bír a gyomra is mindent. Próbálj neki paszternákot adni az egyáltalán nem jött soha vissza, és imádta, vagy krumplit. itt a gyümölcsöket csak féléves kortól ajánlják és fözve.

szerintem ne eröltess gyümölcspépet vagy fözd meg a gyümölcsöt.

2011. márc. 22. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Kislányom is Sinlacot vacsorázik magában. Nagyon szereti.

De persze a Sinlacot keverheted is ezzel-azzal. De magában is jó, mi kiváltottuk vele az esti tápszert.

2011. márc. 22. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

elvileg kiválthat.

nekem szimpatikusabb gyümölcs dúításra, ezért babám így kapja. csak 1-2 kanállal alkalmanként.

2011. márc. 22. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget mindenkinek! :)
2011. márc. 23. 07:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!