Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen nálatok egy 4hónapos...

Milyen nálatok egy 4hónapos baba napirendje?

Figyelt kérdés
2009. febr. 23. 20:28
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ébredés/reggeli 1/2 7 körül, aztán alvás kb 1/2 10-g. Játék, ebéd 11:20-kor (mindig ilyenkorra éhezik meg). Séta, majd kirakom a konyhába magam mellé, tehát szórakoztatom. Evés 1/2 3 körül, alvás. Közben takarítok gyorsan. Aztán ha felkelt, játék fürdésig, de ebben benne van, h egyedül is játszik. 1/2 7 fürdés, utána vacsi, alvás. Alvás közben felsír, olyankor még etetem (tápi), néha többször is.
2009. febr. 23. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
hajnal 6-kor eszik, visszaalszik, 8 felé megébred,9-kor reggeli, 10-11 bealszik 20 percre. délben ebéd, ezután ált séta, 3-kor megint eszünk, utána egy hosszabb alvás, 6-kor kajálunk, 8-kor fürdünk, 9 felé vacsi és szunya. a kaja közti időben vagy a járókában,vagy a kezemben, vagy a hordozóban van . próbálom mindig magam mellett tudni, és ő is elvan igy ha látja mit csinálok.
2009. febr. 23. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Mostanában hajnali 4-kor, legkésőbb 5-kor kel. Az ágyunkban alszik tovább kb 8-ig, felkelünk, eszik és a játszószőnyegbe teszem. 11-ig max 3/4 órát alszik, de jól elvan a játékaival, így megfőzök, takarítok gyorsan. 11 körül eszünk, játszunk, alszik egy órát kb. Elmegyünk sétálni, ha aránylag jó az idő, a kocsiban szinte mindig alszik. Fél 3 körül éhezik meg újra. Eszik, játszunk, aztán hagyom picit magában is lenni, ezalatt intézem a dolgomat. Általában du 2 után nem alszik, vagy ha mégis, akkor kb 3/4-1 órácskát este 7-ig. 6-körül eszik, apa játszik vele, tornáznak, 7-kor fürdünk. Jó esetben fél 9-kor alszik. Ha nincs jó napja, akkor 9 körül még eszik egyszer és 10 körül alszik el.

Általában napi 5-6 alkalommal eszik, és borzasztó keveset alszik (szerintem). Így aztán estére sokszor befárad, ami nyűgösséggel jár. Ilyenkor fordul elő, h 10-fél 11-kor alszik el.

Viszont jó gyerek, mert megszeretgetem, beteszem az ágyába, halkan beszélek hozzá, simogatom a fejecskéjét, felhúzom az ágya fölötti zenélőt, lekapcsolom a lámpát és magától elalszik! Csak csodálkozok rajta, és úgy érzem, nagy szerencsém van.

2009. febr. 24. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Kedves 2. válaszoló. Ezek szerint lehet két étkezés fürdetni? én akkor szeretnék, de azt mondják, hogy utána megéhezik. ez igaz?
2009. jún. 17. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!