Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Fogzik és nem eszik! Mit...

Fogzik és nem eszik! Mit csináljak? Nem evett egész nap csak egy joghurtot.

Figyelt kérdés
Próbálkoztam egész nap hátha eszik valamit de semmi,eröltetni nem akarom. Szörnyen néz ki az ínye fölül tegnap jött ki az első foga de úgy nézem hogy 4 felső napok kérdése. Valaki járt már így? Meddig tart ez?
2011. márc. 22. 19:10
 1/7 anonim ***** válasza:
A fiam napok óta ugyanezt csinálja!2kanál kaja, aztán ordítás!Először azt hittem nem ízlik neki, de 3-4féle kaját kíválva is ezt csinálta, benéztem a szájába, és kiderült neki is a fog a baj!Neki hátul a rágó jön most és attól nem eszik!Az elsőkkel nem volt gond, igaz azok 3-4hónaposan jöttek (Egyszerre 8db!!!!)akkor még javába cicizett!!Most is többet rakom cicire, nekünk ez a megmentő!!Most 9hónapos!
2011. márc. 22. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Van ilyen sajnos. Szopik még? általában a cici mindig jöhet.. De a tápszert is meg szokták inni..
2011. márc. 22. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nincs sajnos tejem! A tápszert se, és kanállal sem semmit. Most aludt el de nagyon nyűgös volt kapott egy fájdalom csillapítós kúpot. Próbáltam másik cumisüvegből is adni neki tápszert mert csőrösből szokott enni,gondoltam piszkálja az ínyét de abból se. Vizet viszont rengeteget iszik.
2011. márc. 22. 19:23
 4/7 anonim ***** válasza:
Esetleg pohárból nem próbáltad a tápszert? Mondjuk, ha iszik, akkor a folyadék megvan, a többit meg bepótolja, ha kibújtak a fogai :)
2011. márc. 22. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Az enyém sem itta cumisüvegből a tápszert, mikor jött a 2 felső foga. :( Ha kibújik, utána jobb lesz. Kitartás!
2011. márc. 22. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szia!

A lányom csak a cicit fogadta el mikor bármelyik foga jött!

Semmi mást!Nekünk mindig azt mondtaa gyerekorvos, hogy arra figyeljek ha nem is eszik akkor legalább igyon!De mint ahogy Te is írod hál istennek iszik!Nem baj ha csak vizet!Nálunk is ez volt!Amint kijön kérni fogja a kaját!Kínáld ahányszor szoktátok, vagy ahányszor akarod, de ne aggódj ha nem kéri, adj neki inni eleget, ha az lemegy!


Nálunk a 4 szemfog alatt 860 grammot fogyott :( De 2 hét alatt visszaszedte!

15 hós 16 fogú kislány anyuja

2011. márc. 22. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
KÖszönöm a segítségeteket.
2011. márc. 23. 15:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!