Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha tápszeres a babám akkor...

Ha tápszeres a babám akkor bele lehet cseppenteni a cumisüvegébe a Vigantol cseppet vagy akkor is külön kell adni kiskanállal pár csepp tápszerrel?

Figyelt kérdés
2011. márc. 22. 20:11
 1/7 anonim ***** válasza:
Azt az egy cseppet miért nem lehet közvetlenül a cseppentővel a szájába adni?
2011. márc. 22. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én 2 hónapos kora óta a szájába cseppentek 1-et .
2011. márc. 22. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 kisnita ***** válasza:

Nem jó ha cumisüvegbe cseppented mert egyrészt ez olaj, rátapad az üveg falára és könnyen lehet, hogy a baba szájáig nem jut el. Másrészt ha nem issza ki mind egy cseppig a tápszert vagy ami az üvegben van, honnan tudod, hogy a Vigantolt már benyelte-e?

Egyszerűbb ha a szájába cseppented. Pici bakáknál az a trükk, hogy az alsó ajkához érinted az ujjad vagy az üveget (valamit) erre ő reflexből nyitja a száját és bele tudsz cseppenteni. Mire nagyobb lesz a baba már megszokja és ha meglátja az üveget már nyitja is a száját. Kisfiam is így volt. Sőt most már magának akar cseppenteni, de nem hagyom neki. Ha rajta múlna bemenne az egész üveggel úgy szereti :)

2011. márc. 22. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én elalvás előtt a cumijára szoktam cseppenteni. :-)
2011. márc. 22. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én nem kötözködni akarok, de nem tudom miért cseppenti mindenki a szájába egyből, mivel a D vitamin zsírban oldódik!Szerintem cseppentsd bele egy kis tápszerbe és úgy add neki.Az egész tápszerbe tényleg nem jó ötlet,mert nem biztos,hogy úgy eljut hozzá!
2011. márc. 22. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem a védőnő mondta, hogy egyenesen a szájába kell adni és semmiképp nem a kajájába. Amúgy nincs jellegzetes íze, én reggel a pelenkázásnál csöppentem neki, mikor még hanyatt fekszik.
2011. márc. 22. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én mindig kinyomtam egy kávéskanálba egy kis korty tápszert, abba cseppentettem és úgy adtam be neki. Néha a szájába, bár én is az hallottam, az nem annyira jó, de nem tudom miért nem...
2011. márc. 23. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!