Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit tegyek, ha 3 és fél hós...

Mit tegyek, ha 3 és fél hós babám nem fogadja el a cumisüveget és kiskanállal se akar enni? SOS!

Figyelt kérdés

Kezd kevesebb tejem lenni és úgy látom éhes marad a babám, de ma 5 cumisüveget próbáltam ki, ebből egyet egyszer picit megszívott,de ordított közben. Utána kiskanállal próbálkoztam , azt egy az egyben kiköpte! Mit csináljak, fogalmam sincs, mert így alig alszik , mindig éhes marad...

Van hogy 2 órát kell ringatnom fél órás alvásért!


2011. aug. 30. 18:21
 1/8 xStefix ***** válasza:

Vastag szélű kispohár (sima presszós) vagy csőrös is segíthet.

De azért közben próbáld őt gyakran mellre tenni, hogy a tejed is szaporodjon.

2011. aug. 30. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 xStefix ***** válasza:
Egyébként ha a 3 hós ugrásnál jártok, ami esélyes, akkor meg pláne a szoptatást kellene forszírozni!
2011. aug. 30. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

el fogja fogadni, csak idő! Ami gondolom nincs, mert éhes szegény és nyűgös.

Talán nagyon erősen kell szívni az üveget és ezt nem érti szegény miért nem jön belőle...


Próbálj olyan cumisüveget ami variábilis, azaz 3 fokozatban jön belőle a tejci 1 cumin és hátha a 3-as erősségen nem kell annyira szívni neki.


Nekünk ilyen van még most is és nem volt vele semmi gond. 3 hetes kora óta ezen a fajtán kapta a tejet.


ez van nekünk:


[link]


ebből is több fokozatban jön a tejci és bármelyik aventes üvegre jó:


[link]

2011. aug. 30. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Bocs, ha egy kicsit off, de próbáld gyakrabban mellre tenni. Az fokozza a tejtermelődést, és talán elkerülhető, hogy ne legyen kevesebb a tejed!

A cumisüveget amúgy nem nagyon tudod ráerőltetni szerintem. Egyébként a cumisüvegből tápszert vagy lefejt tejet adsz neki? Mert ha tápszert, akkor lehet, hogy más fajtát kéne próbálni, mert elképzelhető, hogy nem ízlik neki.

Ha pedig semmi se jön be, akkor szerintem érdemes lenne beruháznotok egy szoptanít készülékre.

2011. aug. 30. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Szoptatnám én szívesen, de délutánra már elfogy a tejem ... amúgy a Tommee tippee üveget fogadta el egy-egy szívásra,aminek gyorsabban jön a cumijából szerintem. nagyon nyűgös ,nem alszik, panaszkodik, sírdogál. Nem tudom mi lesz így!
2011. aug. 30. 19:32
 6/8 xStefix ***** válasza:
Normális, hogy "elfogy" a tejed és erre még mindig nem az üveg és a tápszer a megoldás. Most nem tudom leírni megint, de nézz körül ebben a témakörben, sokszor fogod ovlasni ugyanazokat a dolgokat.
2011. aug. 30. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 xStefix ***** válasza:
... vagyis a Szoptatás témakörben nézz körül!
2011. aug. 30. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Igyál nagyon-nagyon sokat, és ne idegeskedj, mert attól is elmehet a tejed. Bitost vagy benne, hogy kevés a tejed, nem lehet, hogy más miatt sír a pici? Fejlődési ugrás, hasfájás? Vagy tényleg a hasa fáj. Mikor nem szoptathattam műtét után, akkor az én babám sem fogadta el az üveget, de mikor már éhes volt, azért csak-csak ráfanyalodott.
2011. aug. 30. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!