Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A babám nem hajlandó bevenni...

A babám nem hajlandó bevenni sem a nurofent sem a panadolt! Ötletek? Már próbáltam kiskanállal, tejszínhabbal stb.

Figyelt kérdés
2011. júl. 18. 16:59
 1/8 anonim ***** válasza:

Germicid C kúp a popsijába.

Bár ez attól is függ, mennyi idős, és hogy mire adnád a gyógyszert.

2011. júl. 18. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Ezt csinálom! Fogzás miatt makacs lázra, de azt mondják a C kúp elég erős. A doki is azt mondta, hogy előbb a Nurofen vagy panadol. Bár ezek nem is olyan hatásosak, mint a kúp.

Azért kösz.

2011. júl. 18. 17:07
 3/8 anonim ***** válasza:

Hőemelkedése van, vagy láza?

Magas láz nem lehet fogzástól, akkor ott valami másnak is lenni kell...

Egyébként az jutott még eszembe, hogy a Nurofennek több féle ízesítése is van.


Dentinoxot amúgy próbáltad már? (Nem minden gyereknek jön be, de van, amelyiknek igen, és annak nagyon jó!)

2011. júl. 18. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Próbáltad kiskanállal=összetörted?

Mert nekem 10 éves koromig csak úgy ment le. Esetleg tedd bele az ételbe vagy italba.

2011. júl. 18. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Ha magas, és nem múló láza van, nem biztos hogy a fogzás miatt van. Orvos alaposan megnézte?

Mennyi idős?

Létezik epres ízű nurofen szirup is, a fiamnak csak az ízlett, a narancsostól öklendezett. Én mindig pár kanál gyümölcs konzervbe tettem, úgy megette.

Ha meg nagyon nem megy, adj neki kúpot.

2011. júl. 18. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Az én kisfiam is ordít a beadásakor, de olyankor nem kérdés, hogy sír, vagy nem. A hozzáadott fecskendővel semmi perc alatt beadom neki.
2011. júl. 18. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szia!Ez nálunk is gond volt. Rájöttem,hogy a narancsos nurofent nem szereti,az epres "jön be" neki. A hozzá tartozó fecskendőt meg ha meglátta, már ordított is. Így kimérem az adagot, felnőtt evőkanálba nyomom és egyszerűen szó nélkül kinyalogatja belőle (a saját kanalából nem). Sok sikert.
2011. júl. 18. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
kórházban kapta igy.. lefektette a nővérke félig szóval hátradöntötte a fecskendővel a szájába nyomta kis adagokban a száját pedig összecsücsöritette mig le nem nyelte azóta igy megy itthon is
2011. júl. 18. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!