Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha cumisüvegből adom a gyümit...

Ha cumisüvegből adom a gyümit összekeverve táppal akkor utána megtudja majd szokni a kiskanalat? Mert már nincs más ötletem, mert a kanálból nem fogadja el.

Figyelt kérdés
2009. febr. 24. 07:47
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem írtad mennyi idős?Én azért próbálgatnám a kanalat.(bár anno mi is nagyon sok mindent c.üvegből kaptunk és mégis csak meg szoktuk a kanalat)
2009. febr. 24. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
5 hónaposak múltunk 20.-án. De a cumisüveg , már végső elkeseredésem, mert már 1 hónapja próbálgatom kanálból,de semmi sikerrel :(
2009. febr. 24. 07:54
 3/5 anonim ***** válasza:
Kitartás,még nem maradtatok le semmiről nekünk is nehezen indult most 11hós és úgy gondolja egydül is tud enni,eltudod képzelni hogy néz ki az etetőszék és környéke???:-)))Ad oda neki a kanalat.Azt hittem már nagyobb a baba,ő még csak ismerkedik....Kitartás!!!
2009. febr. 24. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
adj neki kanalat a kezébe mikor nem esztek is, hadd játszon, ismerkedjen vele! lehet hogy segít! Nekem bevált. játszott vele, és mivel amugy is mindent a szájába tömött, azt is:-) és mikor ettünk vele, akkor nem volt gond! Remélem segítettem!
2009. febr. 24. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Egyszerűen még nem áll készen a hozzátáplálásra. Nem kell erőltetni, várj egy hetet, és próbáld újra. A cumisüveget nem javasolják, mert elromlanak tőle a fogai.
2009. febr. 24. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!