Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikortól méritek a babátok...

Mikortól méritek a babátok lázát hónaaljban és nem popsiban?

Figyelt kérdés

1 éves babámnak eddig a popsijában mértem, de most nehezen viseli el,alig tudom megmérni neki.Próbáltam hónaaljban is, de kb 1 percig viselte el, aztán elkezdett ficánkolni, így nem sikerült megmérnem.

Ti hogyan csináljátok, mit tanácsoltok?


2011. márc. 23. 08:15
 1/6 anonim ***** válasza:

hát lehet mi nem a szokott módon mérünk ... féléves koráig mértük popsiban aztán vettünk homlokra tehetőt - többször felhasználható - ez elég pontos... ha csak tipp hogy lázas akkor alvás közben se zavarja ha ráteszem a homlokára.


ha valóban lázas akkor hónaljban 1 éves kora óta.

2011. márc. 23. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Soha nem mértem neki popsiban. Amíg a hónalja alatt van a lázmérő, addig mesélek vagy énekelek neki. Eddig még mindig kibírta azt az 1-1,5 percet, pedig igazi örök-mozgó. A lázmérés neki buli :-) tökre élvezi.
2011. márc. 23. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha lázas gyanus akkor fülben mérem meg neki, majd ha itt túl magas akkor mérem fenékben. ùjszülött kora óta.
2011. márc. 23. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én még 2,5 évesen is mértem popsiban. 10 mp és biztos eredményt kapok. Hónaljban is megmértem előtte, alig mutatott hőemelkedést, de gyanus volt, íy mértem popsiban. Levonás után is láz volt.
2011. márc. 23. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!
2011. márc. 23. 17:20
 6/6 anonim ***** válasza:
Kösz
2017. máj. 9. 05:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!