Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen "széket" vásárolnátok...

Milyen "széket" vásárolnátok egy 2 hónapos babának?

Figyelt kérdés

A fiam szeret a hordozóból nézelődni, de nem vagyok benne biztos hogy ez a gerincének a legjobb.

A hordozón kívül milyen székbe ültetitek a bábátokat? Van olyan szék ami később is használható? A későbbiek során Ti milyen széket vásároltok/vásároltatok a babának?


2009. febr. 24. 09:14
 1/6 anonim ***** válasza:
23%
Semmilyet. Nem szabad még ültetni. Vedd a karodra és hordd körbe. Max ferdén feltámasztod, mint egy napozóágyban. Ne engedd ülni!
2009. febr. 24. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Lehet kapni olyan etető széket,aminek a háttámláját lehet állitani,olyan babáknak akik még nem tudnak ülni.
2009. febr. 24. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Úgynevezett pihenő székeket lehet kapni. Hasznosságáról megoszlanak a vélemények. Van aki nagyon szereti, más szerint azt a pár hónapot amikor igazán kell a hordozóval is ki lehet bekkelni.

2009. febr. 24. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Pihenőszéket vegyetek.Ezt vízszintesen is tudjátok használni,és 3 ülő pozíciója van(a mienknek,de 2 mindnek van).A babám 9 hós,újszülött kora óta használjuk,imádja,amikor pici volt még el is aludt benne.Így mindig a közelemben volt/van.
2009. febr. 24. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia


Mi olyan elektromos hintát vettünk a kislányunknak (5 hetes) ami újszülött kortól lehet használni. Kicsi, oda viszed ahova akarod,mindíg látod a babád, zenél vannak rajta játékok és elég sokáig lehet használni. (10-12 kg ig).

Mi a tesz-veszen vettük 13 ezerért.

Szerintem érdemes venni. És több funkciós mint egy szimpla etető vagy pihenőszék.

Remélem segítettem

Boldog babázást

2009. febr. 24. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
szia! én egy fisher priceos rezgős pihenőszékre fizettem be. előtte itt érdeklődtem róla és többen ajánlották. és igazuk volt! a fiam imádja! 3 állása van, így születéstől egészen 18 kg-ig lehet használni, azaz ha a pici már kinövi, mint pihenőszéket, hintaszékként használhatja. van rajta játékív, ami a fiamnál nagyon sokat számít, mert így el tud bíbelődni.
2009. febr. 24. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!