Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kislányom 9 hónapos, reggel 8...

Kislányom 9 hónapos, reggel 8 körül kel, délben alszik 2órát, este csak fél 10 körül tudom lefektetni. Viszont az éjszakát sem alussza át, szopik még,3 körül megébred, szopik,5kor megint kel, ez megy reggelig. Szerintem keveset alszik. Mi leheta baj?

Figyelt kérdés
Egy szobában alszunk, ő matracon a földön, én ágyban, (a kiságyat régóta nem bírta, nem fért el benne. De nincs szívem külön szobába tenni éjjelre, nekem nagyon hiányozna.
2011. márc. 23. 14:28
 1/2 anonim ***** válasza:

Próbálj meg neki vizet adni éjszaka. Nálunk bevált. 2 éjszaka kellett csak vizet adnom nekik, azóta/1 hónapja/ átalusszák az éjszakákat.

Szerintem jobb lenne neki a saját szobájában. Mostmár nem az a lényeg, hogy neked mi a jobb.

2011. márc. 23. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Az enyém is kevesebbet alszik az átlagnál (8 hós), én is mindenkit végigkérdezgettem (védőnő, doki), azt mondták, hogy ne aggódjak, neki ennyi az igénye, és amennyi kell neki, annyit biztos, hogy fog aludni, nyugodjak meg. Mi is 1 szobában alszunk (kicsi a lakás), de mondjuk ő az éjszakákat kevés kivétellel átalussza. Viszont ha nem, akkor ő is kétszer kel, vagy néha háromszor is. Sose fogok rájönni, hogy ezek mitől vannak (nincs még foga).
2011. márc. 23. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!