Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Az baj, ha 3,5 hónapos kislány...

Az baj, ha 3,5 hónapos kislányomat megitattam pár korty vízzel?

Figyelt kérdés
Az etetések között eddig is kapott napi egyszer egy kis teát, mivel azt vettem észre, így könnyebben kakil(tápszeres kezdettől)MA viszont pár korty vizet adtam neki kiskanál kóstoltatásként, amit szépen "meg is ivott".Szerintetek korai még, vagy már lehet vízzel is próbálkozni?
2011. márc. 24. 12:10
 1/3 A kérdező kommentje:
Persze előre felforralt, steril vízzel.
2011. márc. 24. 12:11
 2/3 anonim ***** válasza:
Az első naptól kaphatnak a babák felforralt, lehűtött vizet... a tea annyiban "jó", hogy van íze. Ha szívesen issza a vizet, szükségtelen a teáztatás.
2011. márc. 24. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nyugodtan adhatsz neki vizet. Az én fiaim a teat meg se ittak :). Mai napig csak vizet hajlandoak inni. Pedig mar kisgyerekek!
2011. márc. 24. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!