Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Egy 4 hónapos babának mennyi...

Egy 4 hónapos babának mennyi ideig "kell" egyedül ellenie? Meddig hagyhatom magára?

Figyelt kérdés
Az én bébikém nem bír egyedül lenni, mindennel el vagyok maradva. Tanácstalan vagyok. Nem vagyok rossza anya (remélem), de mással is kell foglalkozni néha, nem (háztartás, stb)?
2009. febr. 24. 14:09
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Az enyém 5 hónapos,és elég sokat hagyom egyedül a földön a szőnyegén.Egy ideig cipeltem magammal hordozóba,de megunta,és most már meg tud fordulni,meg tudja fogni a játékait,úgyhogy elvan.Nem hiszem,hogy ettől rosszabb anya lennék,mert nem lóg rajtam egész nap,de néha nekem van arra szükségem,hogy hozzábújjak...Nekem sincs itthon segitségem,és mindent megcsinálok,mint régen.Magára hagyhatod szerintem nyugodtan,kicsit szokja,hogy egyedül is lehet játszani.Nekünk ilyenkor megy a tv,rádió,babazene,vagy ilyesmi,hogy zörögjön neki valami.Sok türelmet!!!
2009. febr. 24. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szia! Az én babóm a héten lesz négy hónapos. Az elején én is így voltam, de kitaláltam egy napirendet, és próbáltam ahhoz tartani magunkat. Reggeli után beültetem a hintába, adok a kezecskéjébe játékot, és zenét kapcsolok. Eleinte csak fél órát volt el egyedül, most már a következő etetésig. Utána levegőzés (vagy az erkélyen, vagy kimegyünk). Aztán játszás a szőnyegen, vagy alvás, vagy szeretgetés kézben. De így a délelőttöm szabad, és tudom a dolgaimat is intézni.
2009. febr. 24. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat!
2009. febr. 24. 19:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!