Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 1 hós kislányom 2 napja egész...

1 hós kislányom 2 napja egész nap szopizna. Ha ráalszik a cicire, leteszem aludni böfi után,15-20 perc múlva viszont sír. Mi lehet a baja? Félek, hogy az éjszakákkal is ez lesz.

Figyelt kérdés
2009. jún. 14. 18:15
 1/5 anonim ***** válasza:
van elég tejed?lehet hogy most van növekedésio ugrás.
2009. jún. 14. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Van, igen, fejem is, és eléggé feszül a mellem 2-3 óra szünet után.

És ha növekedési ugrás, akkor meddig számíthatok ilyen napokra? Úgy sajnálom szegénykét.

2009. jún. 14. 18:21
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem jó,ha állandóan szopizik.Próbáld meg,hogy cicizés közben ne aludjon el. Vedd ki a szájából, vagy egy pillanatra fogd be nóziját,attól felébred.Jó lenne,ha mérni tudnád,mennyit szopizik egy-.egy alkalommal.És legalább 2 órát hagyj a szopizások között,még akkor is,ha sír.Pár nap alatt megszokja a rendszert.
2009. jún. 14. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ilyen pici babát még mindenképp igény szerint kell szoptatni: annyiszor ahányszor akarja, és annyi ideig is. Ha csak cumizik rajta, az is elősegíti a tejtermelést. Növekedési ugrások alkalmával ez biztosítja a tejtermelés növekedését a megnövekedett igényhez. Szerintem, ha ezt teszed, fejni sem kell, vagy ha megnyugtat, amikor van időd. (Én hat hetes koráig hébe-hóba fejtem, naponta 2X egyszer a bal, egyszer a jobb ciciből. Aztán elegem lett és abbahagytam az egészet. A lányom ma is szopik, 8 hónapos.) Tudom, hogy ez ilyenkor nagyon megterhelő, nálunk volt, hogy 1,5 óránként akart cicit, egymásba értrek a szopik. Általában 3-5 napig tartanak, amíg a cicid "fölveszi a ritmust". Hidd el, a babád tudja a legjobban mi, és mennyi kell neki, csak hagy érvényesülni a természetes folyamatot.
2009. jún. 14. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat!

2 órát volt most cicin, böfiztetni nem tudom, mert egyből sírni kezd, amit felveszem, és keresi a cicit:(

Remélem lassan vége ennek az időszaknak, mert szörnyű érzés, h nem tudok rajt segíteni:(

2009. jún. 14. 21:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!