Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Megy a hasa? Már háromszor...

Megy a hasa? Már háromszor kakizott ma.

Figyelt kérdés

6 hetes a kislányom,és ma azt vettem észre,hogy 3 kakis pelusa volt és a harmadik nagyon híg volt,mint apisi,a pelus be is szívta.Ez baj?

Lehet,hogy sokat evett?Mondjuk elég jó evő,ma csodálkoztam is,hogy reggel pl 14 grammot evett,pedig csak 80-at szokott.

Hívjam az orvost?


2009. febr. 24. 15:08
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem egy ekkora babánál még lehet akár napi több széklet is. Nekünk legalábbis most kezd kevesebb lenni, van, hogy csak napi 1, Ő is anyatejes, 9 hetes. Azért figyeld a babát, vagy ha nyugtalanít, hívd fel a védőnődet!
2009. febr. 24. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Nézd meg a hőmérsékletét . A hélyastó reszelt megbarnult alma megállitja.Ja nemlehet,hogy jön a foga?A kislányomnak ottankörül jött az első.Azis jár egykis hasmenéssel.
2009. febr. 24. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Jaj bocs 6 hósnak olvastam nem hathetesnek bocs bocs bocs
2009. febr. 24. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mi 9 hetesek vagyunk, azaz a kisfiam. Nekünk a napi 3 kaki alap. :) Nyugi, nincs gond. :)
2009. febr. 24. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Azt mondta a dokim az a hasmenés ha napi 5-6-nál több vizes széklet, ami kifolyik a pelusból. Lehet egy kis normaflourt adni neki, az rendbehozná a bélbacikat.

üdv.

2009. febr. 24. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!