Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 3 hónapos babám egyvégtében...

3 hónapos babám egyvégtében csak fél-egy órát bír aludni napközben. Kb 2-szer vagy háromszor. Miért?

Figyelt kérdés
Éjjel jól alszik, csak egyszer kel fel enni. Külön szobája van, lábujjhegyen járok, ha elalszik. Nem értem, mi lehet a baj. Második baba, az első nehezen aludt el, de ha egyszer elaludt, órákat aludt ilyen idős korban. Nem értem, mi lehet vele. Nem hasfájós. Már teljesen ki vagyok, mert a nagyobbal szinte semmit nem tudok azóta törődni mert mindig a kicsi nyüszög egész álló nap :/
2011. aug. 12. 13:39
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Ez ismerős:( Nekem a kisfiam 3 hetes korától napi 2-3x aludt 30 percet. Mindent kipróbáltam, de semmi. 7 hónapos volt, amikor már aludt 2x 1 órát. Az éjszakát 8 hetesen már átaludta.

2011. aug. 12. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én irigyellek, azért a fél-egy óráért. Az én kislányom csak hordozókendőben huny 15-20 perceket 2x-3x egy nap, a többit végig sírja, és van egy 2,5 évesem. Képzelheted...
2011. aug. 12. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

az enyém is ilyen volt, nappal 3*20 percet aludt, de annyira kereken 20 percet, hogy órát lehetett volna igazítani hozzá :) és ez csak akkor változott meg , mikor áttértünk a nappali 1 alvásra

állítólag azért van ez , mert az ő alvásciklusuk rövidebb mint a mienk,

2011. aug. 12. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Fiam is ilyen. Én azzal indokolom, hogy éjjel sokat + mélyen alszik. Bár Ő nem "nyüszög" napközben.
2011. aug. 12. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!