Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 11 hós kisfiam minden éjjel...

11 hós kisfiam minden éjjel felébred vagy háromszor négyszer, mikor lesz ennek már vége? Hulla vagyok!

Figyelt kérdés
Március óta nem alussza végig az éjszakákat. A fogaitól lehet, de nem sír nem fájlalja. Minden éjjel kettőkor ébred, majd háromkor és négykor is. Cicizik és alszik tovább. Mikor felébred felül és óbégat, nem sír inkább engem ébreszt, hogy figyeljek már rá. A vizet nem fogadja el és nem cumizik csak az ujját. Végül fél hat körül ébred és van hogy délutánig nyűglődik mire két órát hajlandó aludni. Mi a fene baja lehet? Most már olyan szinten fáradt vagyok, hogy leborultam tegnap a lépcsőn. Segítséget kérek!
2011. jún. 28. 11:15
 1/5 anonim ***** válasza:
67%

szia

az én lányom bár 15 hós detto ezt csinálja

hajnali 2 kor kipattan a szeme és elkezd sírni telitorokból csak ha felveszem vagy mellé fekszek nyugszik meg,

de még van hogy utána álmában is "hörög "..

ellenben az enyém nem szopott sose, tápizás már nincs

éjjel pedig nem iszik nem adok neki, csak ha beteg

de az ujjszopás nálunk is megvan


de tényleg ugyanez van mint nálatok

vagy a fogától vagy az időtöl vagy rosszat álmodott

én sem tudom de már engem is lefáraszt hulla vagyok napközben..

bocs de én sem tudtam segíteni :-(

2011. jún. 28. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Az enyém is ezt csinálja.

Kb 4x volt fenn az éjjel.10 hónapos.

Mellettem alszik így én nem vagyok fáradt,pillanatok alatt visszaalszik.

Nem tudom mitől csak azt hogy elmúlik.

2011. jún. 28. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk is annyi idősen ébredt újra többször is. Én odavettem magamhoz az ágyba, megetettem, és aludtunk tovább. Ahányszor felült, felállt, mindig visszafektettem (ehhez elég sok türelem kell, de megéri). Kitartás!:)
2011. jún. 28. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Valószínű a fogai okozzák, nálunk is előfordult, türelmesnek kell lenni. Én úgy csináltam, ha a hátsimogatás nem vált be, akkor, magam mellé fektettem és vissza aludt, ha már mélyen alszik visszaraktam az ágyába.
2011. jún. 28. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk decmberben, januárban jött ki hat foga, azóta semmi. De azóta is felkel. Akkoriban 5-ször is, volt, hogy 6-szor, aztán csökkent 3-4-re. Volt, egy ideig most májuban, hogy egyszer kelt, fel, most megint 2-3-szor. Egyszerűen nem tudom, hogy miért, és már nem is gondolkodok rajta. Lehet, hogy csak cicihiánya van, és ennyi. Kíváncsi vagyok, ha egyszer abbahagyja a szopit, alhatok-e egész éjjel. Egyébként én úgy csinálom, hogy mikor először kel fel amikor már alszok, akkor van a szobájában egy rendes ágy, odafekszek és alszok. Sokszor hamarabb visszaalszok, mint ő.
2011. jún. 28. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!