Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kisfiam 7 hónapos. Szopizik...

Kisfiam 7 hónapos. Szopizik még naponta 5-6szor. az a gondom,hogy nem fogad el más innivalót semmiből. Mindennel próbálkozam már, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Kilőve a cumisüveg-csak játszik vele!A poharat harapja,s ha érzi a folyadékot a szájába,megijed,s kiköpi.Csőrös pohár sem jött be.Kiskanállal 1-2 korty sikerül,de szerintem az nagyon kevés!Nem fog kiszáradni?mindenesetre tovább próbálkozom,de így nagyon keserves.:(

Szerintetek mit csináljak még?


2009. febr. 24. 15:19
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia! Kisfiam 10 hónapos ő se nagyon fogad el innivalót. Próbálgasd, hogy pohárból adsz neki inni lassan meg fogja szokni. Én mostanra értem el, hogy 1/2-1 dl-t iszik naponta, de nem mindig. Nekem azt mondta a védőnő is meg a doki is, hogy amíg igény szerint szoptatom nem fog kiszáradni, neki a tejcsi a legfinomabb iszike azért nem kell neki más.
2009. febr. 24. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

SZIA,


NÁLUNK IS VOLTAK HASONLÓ GONDOK.AKKOR NEKEM A KISKANALAZÁS VÁLLT BE, ELŐSZŐR Ő IS CSAK PÁR KANÁLLAL AKART,AZTÁN MEGSZOKTA.ARRA NEM EMLÉKSZEM H FÉLT VOLNA, DE ESETLEG MUTASD NEKI MIKOR FÜRDIK, H A POHÁRBA TESZEL KIS VIZET ÉS AZT ÖNTÖGETED ÉS H AZ MILYEN ÉRDEKES, HÁTHA MEGTETSZIK NEKI.

A NAGY MELEGBE MEG AZT CSINÁLTAM (EKKOR ÉN IS PRÓBÁLLTAM H TÖBBET IGYON) H VAN EZ A GYÓGYSZERADAGÓLÓ, EZ A FECSKENDŐ, NUROFEN AKÁR, EBBE FELSZIVTAM A TEÁT ÉS EZZEL ADAGOLTAM A KIS SZÁJÁBA. AZT NEM ENGEDTEM H KIVEGYE A KEZEMBŐL, MERT NEM HIÁNYZIK H LENYELJE.EZUTÁN MÁR ADTAM NEKI MŰANYAG POHARAT, EZT HA ELEJTI SINCS SEMMI GOND, HA ÉRDEKLI A DOLOG HAMAR RÁKAPNAK A POHARAZÁZRA IS!

KITARTÁST NEKED, NEAGGÓDJ SZTEM KISZÁRANI NEM FOG! HA ILYEN SZÉP SZÁMMAL SZOPIZIK MÉG ELEGENDŐ FOLYADÉKOT VESZ FEL .AZ ÉN FIAM HA CSAK SZOMJAS VOLT ÉS NEM KELLETT NEKI MÁS, AKKOR CSAK KICSIT SZOPIZOTT AZ ELEJÉBŐL, AZ VIZESEBB TEJ ÉS ELVOLT VELE.

SZÉPNAPOT NEKTEK,

SZIA

2009. febr. 24. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm nektek a megnyugtató válaszokat!:))

Jó babázást!

2009. febr. 24. 16:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!