Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kínos kérdés, de 8 hónapos...

Kínos kérdés, de 8 hónapos baba maszturbálhat?

Figyelt kérdés

Kislányom pár napja elkezdte azt, hogy négykézláb leteszi a fenekét, és dörzsöli, riszálja(nem tudom másképp írni bocsi)

és mikor odamegyek liheg és nevet.Először azt hittem viszket neki, de semmi pirosság nincs a punciján se és a fenekén sem. Ma voltam orvosnál, erre azt mondta, egy szokás csak, szerintem ő is arra gondolt amire én, hogy maszturbál, csak ezt így nem mondta ki.

Volt már mással is így. Azt tudom, hogy korán kezdik, de ennyire? Azt hittem majd 2 éves kora körül kezdi el felfedezni magát.


2011. márc. 24. 18:51
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%

Annyira az egészséges fejlődés része, hogy nálunk a gyerekorvos rá is kérdezett, hogy megtalálta e a kukacát, húzkodja-e stb.

Azt mondta, hogy főleg fiúknál korábban kezdődik és tovább tart a felfedezés. Amúgy pedig ahogy ő fogalmazott "a jó dolgokat" szeretik, ha jól esik nekik az érintés, csinálni fogják, ösztön :) Majd később ahogy szocializálódnak, akkor kell megtanítani, hogy ezt mindenhol nem lehet csinálni, de felhívta a figyelmünket, hogy kisgyereket ezért megszidni nem szabad.

2011. márc. 25. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Az az igazság, hogy ő a kezével nem nyúlkál oda. De ezt a riszálást reggeltől estig folyamatosan csinálja, sőt mikor a kezembe veszem akkor is mozog a kis feneke, azért az utcán elég cikinek érzem. Tegnap már annyira idegesített, hogy egész nap ezt csinálja, hogy 5-7-ig kibontottam a pelusból, de amint visszacsomagolom elkezdi és nem hagyja abba:(
2011. márc. 25. 08:08
 13/17 anonim ***** válasza:
79%
Akkor lehet a pelus zavarja,nem????Legalábbis ez is egy szempont,lehet másikat kellene kipróbálni.Csak egy ötlet.
2011. márc. 25. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%
Ne haragudj, hogy ezt írom, de ahogy leírtad meg kell zabálni. Tudom te nem így látod, és én könnyen írok ilyet, mert az én lányom még csak 5 hónapos és ez még visszavan.
2011. márc. 26. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
87%
Az én fiam 13hós, és ha nincs rajta a pelus, akkor addig huzogatja a kukacát, amíg rendesen meg nem merevedik neki. Tényleg feláll neki, mint egy normális férfinek. Mikor pelus van rajta, akkor az én kezemet teszi rá, hasra fordul, és nyomogatja a kezemhez. Na ekkor azért leállítom, de amúgy hagyom, had csinálja, had fedezze fel magát. :-)
2011. márc. 26. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%
az én lányom 3 évesen kezdte,ha jól emlékszem 8 éves korában maradt ki.Mikor megkérdeztem miért csinálja,azt mondta megtanít engem is ,és akkor meg fogom tudni,hogy milyen jó.
2011. márc. 26. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%
A fiam 2 éves kora óta birizgálja a fütyijét. Most 4 éves, ha elgondolkozik máris a nadrágjában van a keze.
2011. márc. 26. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!