Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Honnan tudom, hogy le van...

Honnan tudom, hogy le van maradva a fejlődésben a babom? 6 hos lesz a héten

Figyelt kérdés
2009. febr. 24. 15:35
 1/6 anonim ***** válasza:

írd le miket csinál!

Gyógytornász anyuka

2009. febr. 24. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Gyógytornász anyukának: Mit mondana a mi fejlődésümkre-mi 3-án leszünk 6 hósak: Forog mindkét irányba,hasról hátra,hátról hasra,fejét hason megtartja könyökléssel és tenyérrel kitámasztva is,tárgyakat egyik kezéből a másikba átteszi,ha hason van úgy tesz mintha "kotorni"akarna,kézzel-lábbal mintha evezne-gondolom ebből lesz a kúszás,hanyatt fekvésből kb 30 fokig felemelülésbe sikerül megemelnie magát.

Kérdezőnek:Bocsi,de örülök h van itt egy szakember,mert kíváncsi vagyok mit mond!!!

Gyógytornász anyukának nagyon köszönöm előre is a választ!

2009. febr. 24. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ja és kislány.
2009. febr. 24. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
hasról fordul hátról is de azt ritkábban.Könyököl,ha leteszem néha megül.Emeli a popsiját kuszashoz...néha már a kezét is teszi előre szerintem ebböl lesz a kuszas.DE minden mozdulatot nyögve nyöszörögve végez ez mittől lehet?Próbálkozik?két kezet megfogva felhuzza magat ülésbe....kb ennyi.Ezek jók vagy nem annyira?egyébként nagy baba 10 kiló majdnem.köszönöm a választ
2009. febr. 24. 16:45
 5/6 anonim ***** válasza:

Sziasztok!


Semmi baja a babátoknak. Szerintem. Minden baba más ütemben fejlődik, de az hogy már próbál kúszni az jó. Azért nyöszörög, mert ez még neki nagyon nehéz. Mikor már ügyesebb lesz nem fogja csinálni. Ha esetleg hátraflé kezdene el kúszni az sem baj. Majd menni fog előre is. Ne aggódjatok! Minden jót!

Gyógytornász anyuka

2009. febr. 24. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszike
2009. febr. 24. 18:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!