Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Le van maradva a fejlődésben?

Le van maradva a fejlődésben?

Figyelt kérdés
Kisfiam 11 hónapos, de még mindig nem mutogat tárgyakra. Ha kérdezem, hogy hol a kisautó, akkor ránéz esetleg odamegy, de ennyi. De ezt se csinálja mindig. Van még valaki így? Aggódnom kéne?
2010. jún. 23. 10:52
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Ne aggódj, ilyen idősen a babák azt csinálják, amihez kedvük van.

Egy éves a fiam, nálunk van, hogy annyit suttogsz babó, és már jön, máskor a környék összecsődül úgy kajabálok, a kicsi füle botját.

Mutogatás: ugyan mindent mutogat, de azt is kedvtől függően.

Pl két hete ha kértem hozta a macit, visszaadta amit elvett, ma még a nevére sem hallgat:)

2010. jún. 23. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, próbálok nem aggódni. Egy pár hete, ha megkérdeztem, hol a lámpa akkor mutatta egyszer kétszer, azóta semmi.
2010. jún. 23. 11:13
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Nem kell aggódnod, ha ráéz, vagy odamegy, az azt jelenti, hogy érti mit mondasz neki, és felismeri, és az a lényeg. Úgy látszik ő nem szeret mutogatni :) Azt csinálja, amihez kedve van, ő így fejezi ki magát.

2010. jún. 23. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
75%

Az enyém a mai napig nem mutat meg semmit ha kérem pedig tudja miről van szó mert ő is odanéz. Ja, persze a cumit meg a tejcsit megmutatja, hogy honnan kéri. :)

16 hónapos

2010. jún. 23. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
szia, egy percet se aggódj!!!!! nincs lemaradva.
2010. jún. 23. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a megnyugtató válaszokat!
2010. jún. 23. 12:10
 7/12 anonim ***** válasza:
Szia! Az én kisfiam is 11 hónapos és még soha semmire nem mutatott. Én nem aggódok, majd eljön ennek az ideje is.
2010. jún. 25. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Igazából én sem aggódtam amíg nem láttam a hasonló korú babáknál, hogy mindenre hogy mutogatnak. De akkor most már nem aggódom. :)
2010. jún. 25. 10:06
 9/12 anonim ***** válasza:
Ugyanígy volt nálunk is.Mostanában kezdett el(1 éves),de mostmár mindenre...:)Ne aggódj!
2010. jún. 25. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Az én lányom 14 hónapos. Magától nem mutogat jóformán semmire. Ha kérdezem, hol van apa/mama/papa, bátyja stb, akkor mutatja. Szóval csak akkor mutat rá a dolgokra, személyekre, ha kérdezem.
2010. jún. 25. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!