Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit tegyek? A masfel eves...

Mit tegyek? A masfel eves lanyom szinte semmit nem akar enni, teljesen kivagyok mit tudnek tenni hogy jobb legyen az etvagya? Mindenbol egy ket falatot eszik aztan kesz ennyi!

Figyelt kérdés
2009. febr. 24. 15:59
 1/6 anonim ***** válasza:
Béres cseppet próbáltátok már? A sógornőméknél bevált.
2009. febr. 24. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nagyon sok evészavar háttrében a szülő áll. Nem ismerem, hogy hogy eszik de ha ezeket nem próbáltad akkor esetleg megpróbálhatod. Először is meg kell szeretetned vele az evést. Ne görcsölj rá arra, hogy koszos lesz a ruhája vagy nem eszik eleget hagyd hagy mancsingoljon.Nem kell ott állnod közvetlenül mellette. Távolból figyeld.Addj egy kaját a kezébe és hagyd had fedezze fel ő a kajálás élményét. Az a jó minnél koszosabb lesz. És te csak nevess rajta. Vagy próbáld, hogy más etesse. Pl nagyi.
2009. febr. 24. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
koszonom a valaszokat :) igen ugyis adom neki a kajat hogy a kezebol eszik na ugy meg eszeget is valamit!
2009. febr. 24. 16:10
 4/6 anonim ***** válasza:
Te is ülj le vele enni, szedjél magadnak, s neki is külön, add a kezébe a kanalat, kis villát, s neki is megjön az étvágya ha látja hogy te is ugyan azt eszed, s ízlik neked, s már csak azért is enni fog, mert maga teheti, nem te eteted. Babáknak való vitamint is adhatsz neki, attól ált. megjön az étvágyuk.
2009. febr. 24. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én is csak ajánlani tudom a Béres cseppet, próbáld ki. Az én 14 hónaposom is rendkívül rossz evő, pedig mindig leültünk vele, engedtem egyedül enni, belekóstolt a miénkbe is, de alig evett. 4 hete adom neki minden nap a Béres cseppet és mint akit kicseréltek..., kb. egy hete nem tudok neki olyat adni, amit ne enne meg. Olyan, mintha megjött volna a kedve az evéshez, öröm nézni. Amit eddig nem fogadott el, most megeszi, a mennyiségek is megfelelőek, bánom, hogy nem kezdtem el előbb adni...
2009. febr. 24. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Első válaszadó vagyok esetleg megpróbálhatod még elvinni vele egykorú gyerekhez aki jól eszik hátha eltanulja tőle.
2009. febr. 24. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!