Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Elfogadott dolog hogy gyermeke...

Elfogadott dolog hogy gyermeket nevelő szülők füveznek?

Figyelt kérdés

egy kérdés ihlette a kérdésem amiben egy hozzászóló leírja hogy gyermeke van de ha elmegy bulizni akkor füvezik.

Szerintem ez nagyon felháborító vagy lemaradtam valamiről?????


2011. márc. 24. 21:12
 1/9 anonim ***** válasza:
Az biztos hogy én nem füveznék,más meg nemérdekel!
2011. márc. 24. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
a másik válaszoló meg azt mondja hogy még mindig jobb mintha inna valaki...no komment
2011. márc. 24. 21:17
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem, bár én gyerek nélkül se próbáltam, de gyerek mellett pláne nem tartom elfogadhatónak. Ennek ellenére tudok én is olyat aki a gyereke mellett csinálja, majd a gyerek meséli, hogy mit csinált az anyja, persze nem szó szerint, csak megmutatta hogy csinálta a cigit.
2011. márc. 24. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Te jó ég, azt hittem nem jól olvastam a kérdést! Ilyen tényleg van??? Biztos valami liberális okostojás lehet az illető.
2011. márc. 24. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Egyértelműen nem a válasz... valószínűleg fiatal szülőkről lehet szó, akik fenekén még ott csüng a tojáshéj... mert értelmes, felelősségteljes felnőtt ember biztosan nem füvezne kisgyerek mellett, mint ahogyan nem is inna és nem dohányozna mértéktelenül...
2011. márc. 25. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
66%

Nem azért,de nem mellette,hanem ha elmegy,tehát a gyerek ebből semmit sem lát...egyetértek azzal,aki azt írta,hogy még mindig jobb,mintha tök részegre inná magát..Ha nem vagytok tisztában valamivel,szerintem nem kellene rögtön véleményt mondani...El kell áruljak egy nagy titkot, a fű nem heroin,nem kokain.

Egyébként még egy vélemény,hidd el nekem,hogy ennek az embernek a gyereke sokkal kisebb veszélynek lezs kitéve kamaszként,mint pl. azé,aki ennyire homokba dugja a fejét,és fogalma sincs,mi fán teremnek ezek a dolgok...

Ha ennek a szülőnek a gyereke haza fog menni betépve,vagy bármilyen más szer hatása alatt, anyu/apu azonnal kiszúrja,hogy mi a helyzet,nem pedig akkor csak,mikor már nagy baj van..Le tud vele majd ülni,és el tudja neki majd mondani,hogy mi is az,amiket a testével csinál...

Aki néha elszív egy spanglit,azt ne hasonlítsuk össze pl. egy súlyos alkoholista szülővel..

2011. márc. 25. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
34%

Utolsó válaszolóval értek egyet!

Azt sem tudja mi fán terem sok ember, de ítéletet azt bizony már tud mondani. Ha a gyerek mellett csinálja, az elítélendő, de ha nagy ritkán elmegy szórakozni egy felnőtt ember és elszív egy füves cigit nem lesz attól szarabb anya vagy apa, mint aki megiszik egy-két pohár bort. Még egyszer mondom, nem a gyerek mellett, minden nap! Mert az ebben az esetben már tényleg gáz, mint ahogy a piálás és cigizés is!

2011. márc. 25. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
0%
Utolsó kettővel értek egyet. Bár én nem fogom csinálni az tuti, szimplán nem szeretem :) De szerintem sincs vele semmi baj, ha nem a gyerek előtt és csak alkalmanként. Nálam ez az alkohollal egy kategória.
2011. márc. 25. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
50%

Sokan azokat a szülőket (főleg anyákat) is elítélik, akik alkalomadtán alkoholt isznak, pedig az alkohol abszolút legális és a kultúránkban teljesen elfogadott.

A drogokhoz nem értők számára a fű egykutya a heroinnal, kokainnal, satöbbivel, de higgyétek el, hogy nem az! Kb. ugyanolyan hatása van, mint az alkoholnak.

Talán nem véletlen, hogy néhány országban legálisan, kulturált keretek között, többféle formában lehet marihuánát fogyasztani, ez azért elgondolkodtató egy kicsit, nem? És nehogy azt gondoljátok, hogy pl. egy amszterdami cofee shop-ban csakis zsíroshajú suhancokat találni, mert bőven vannak nyugdíjasok is!


Tehát, szerintem egy spangli elszívása nem rosszabb, mint egy berúgás, csak az előbbi illegális (sajnos).


És az egyik válaszoló nagyon jól leírta azt is, hogy aki nem dugja homokba a fejét az ilyen dolgok hallatán, az valószínűleg észre fogja venni, ha a gyereke kipróbál valamilyen szert.

2011. márc. 25. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!