Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van rajtam kivűl anyuka, aki...

Van rajtam kivűl anyuka, aki csak üveges bébikaját ad a babájának? És nem főz neki!

Figyelt kérdés
2011. márc. 25. 09:41
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
0%

én mindkét fiamnak üvegeset adok

egyszerűbb, gyorsabb, változatosabb


most 9 hós a pici lassan eheti amit mi így nem sokáig kap bébiételt!

addig amíg nem tudok adni abból amit magunknak főztem marad az üveges.

a nagy még csak 2 múlt így mellettük nem tudnék 2 felé főzni.


amúgy szerintem abszolult nem elítélendő ha valaki üveges kaját ad a babájának

2011. márc. 25. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
43%
ne csak azt adjál neki!semmiből nem tart turmixolni neki.és azt legalább tudod pontossan hogy mi is van benne.és nincsen benne semmilyen káros adalékanyag se.
2011. márc. 25. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
55%
sztem sokan igy csinálnak csak nemm merik bevállalni mert akkor lustácskának tünhetnek.
2011. márc. 25. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
67%
van egy a baratnom akinek 2 eves a kisfia.o csak uvegeset adott neki meg tejpepeket es most a kissfiu nem hajlando megenni semmi mas kajat csak a bebietelt.kikop mindent.meg a szulinapi tortajabol sem evett.azt is kikopte es fintorgott. pedig ha mast nem az edeset nagyon szeretik a kicsik.en szemely szerint a sajat 8 honapos kisfimnak fozok.neha neha nagyon ritkan adok neki uvegeset ha megyunk valahova es nincs lehetosegem a sajat kajat vinni.de az az igazsag h szerintem sok bebietelnek ugyan az az ize.foleg ha van benne alma ,akkor nevezhetik azt babanosnak vagy barminek akkor is alam ize van.szerintem.de ez az en kulon velemenyem.
2011. márc. 25. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Persze! Ezen ne is idegeskedj. :)

Én sem főzök mindig. Ha leves van, vagy bármi amit ehet akkor török neki, ha nem főzök akkor bébiétel. Semmi kivetnivaló nincs ezen!

2011. márc. 25. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Én hiába főztem lelkesen neki,semmit,de szó szerint semmit nem evett meg amit én főztem!!!Egy darabig próbálkoztam,aztán feladtam,nem csináltam nagy ügyet belőle és kapta az üvegeseket.Aztán egyszer csak (1 éves körül)egyik napról a másikra nem volt hajlandó üvegeset enni,és mégiscsak jó lett anya főztje :)!!!(persze akkor már nem külön főztem neki) A minőségre figyelj,de azért ez mégiscsak babáknak van kitalálva,és kétségtelenül kényelmesebb,gyorsabb én elégedett voltam velük.Az én gyerekem nem lett válogatós emiatt egyébként.Egy két és fél éves és egy 4 hónapos kisfiúk anyukája
2011. márc. 25. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
48%
Én rendszeresen főzök és abból eszik a gyerek.Nincs pénzem az üveges ételekre mert az én tárcámnak elég drága mulatság.Szerintem is csak lustaság a nem főzés és ez elég szomorú dolog mi pénz lehet 2 gyereket üvegessel etetni naponta 5* mert ugye az a normális.
2011. márc. 25. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
En vegyesen adtam neki. Ha rossz ido volt bent voltunk akkor fozocskeztem neki, turmixoltam... Ha jo ido volt nem foglakoztam ilyennel. Jottunk mentunk ezerrel egesz delelott, ha nem ertunk haza akkor ott volt a taskaban a babakaja es ha hazaertunk akkor otthon ette azt aztan egy kis alvas es ismet mentunk baratnozni tekeregni. Szoval ha en raertem es volt kedven akkor fozocskezten ha nem akkor elokaptam a babakajat. Ebbol sosem csinaltam nagy ugyet. :) H ajo idok voltak es sokat tekeregtunk akkor voltak olyan napok, hogy szinte csak ezt evett. :)
2011. márc. 25. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
4-től 13 hós koráig főztem neki 2 naponta, de láttam, h már nem eszi meg, így 13 hós korától kb. 18-19 hós koráig sajnos üvegeset adtam neki; majd 20 hós korától rendelek vagy főzök. Válogatós, a husit nem szereti...
2011. márc. 25. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
47%
Másfél évesnek üveges? Nem csoda ha válogatós. Amúgy egy olcsóbb bébikaja 200 körül van, és az mondjuk az én fiamnak kevés, a pénztárcámnak meg sok. Kb. havi 2-szer kap üvegeset. Gyümölcsből mondjuk többször, meg a jó éjt papit is gyakrabban adom, de főzeléket mindig én főzöm, a húst is, májat is bele. Nem is érezném jól magam, ha mindig kész kaját kapna, mint ahogy akkor sem, ha én csak rendelném a "műkajákat" magamnak. És amíg a felnőtteknek főzök, azalatt simán megfőnek a pici zöldségei...
2011. márc. 25. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!