Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyucik! Őszintén! Van olyan...

Anyucik! Őszintén! Van olyan aki szimplán lustaságból ad a babájának üveges bébikaját?

Figyelt kérdés
Nem kötekedni akarok és főleg nem provokálni!!!Szóval legyenek kedvesek azok ne is válaszoljanak akik kötekednének!Köszönöm!!!
2010. aug. 17. 13:22
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
100%
Ha az lustaságnak számít, hogy főzés helyett inkább lemegyünk a játszótérre, akkor igen, én lustaságból adom, vállalom. :-)
2010. aug. 17. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 A kérdező kommentje:
:):) ott a pont!!!! És mennyi idős a picid és mióta adod neki??? Én is a lusták közé tartozom:D:D:D:D
2010. aug. 17. 13:25
 3/41 anonim ***** válasza:
100%

Ritkán kap üvegeset, mondjuk, hogy havonta max. 5-6 alkalommal, de olyankor általában azért, mert nincs kedvem pepecselni, amúgy is sok dolgom lenne vagy annyira fáradt vagyok, hogy inkább le a kupak az üvegről és kész.

Tehát mondhatjuk, hogy mikor azt kap, akkor azért kap azt...

2010. aug. 17. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 anonim ***** válasza:
100%
Hááát én úgy voltam vele, hogy spórolásból főztem, lustaságból adtam üvegest :D Szóval az üveges étel nem volt rendszer nálunk, csak ha már végképp semmi kedvem nem volt főzni, akkor kivettem a szekrényből egy üveges kaját.
2010. aug. 17. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 anonim ***** válasza:
100%
szerintem van.mi már nagyobbak vagyunk,de egyszer nekem is volt olyan,hogy nekünk volt kajánk másnapról,de annyira nem volt kedvem neki főzni,igy le vettem a polcról a bébikaját és befaltuk azt.bár én csak olyan bébikajákat vettem amit én magam nehezen,vagy akkor még nem lévő alapanyagok híján nem tudtam elkészíteni,de én főztem neki.de tudom,hogy akkor tényleg nem volt kedvem főzni nekem.Baj?
2010. aug. 17. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 anonim ***** válasza:
100%

Első vagyok, már 14 hónapos a kisfiam, akkor kap üvegest, ha éppen a mi kajánk nem megfelelő neki: túl fűszeres, csípős, gomba van benne. Hetente 2-3 nap.

Amíg kisebb volt minden nap főztem neki, de így utólag azt mondom, nem igazán érte meg a befektetett időt. Inkább sétáltunk volna akkor is...

2010. aug. 17. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 anonim ***** válasza:
82%
Szia! Én 5 hós korától 8 hós koráig üveges kaját adtam a babámnak. Végülis lustaságból, mert éppenséggel lett volna időm hogy főzzek neki. De úgy voltam vele, hogy egyszerűbb az üvegeset odaadni neki, és így több idő jut nekem is a pihenésre, és ugyebár arra is, hogy a gép előtt üljek. De amióta kenyeret is majszol és evett párszor rendes kaját is, és láttam mennyire ízlik neki, azóta amikor csak tudok, főzök neki. Örömmel tölt el a tudat, hogy ízlik neki, mert az üveges kaják olyan vizesek szerintem.
2010. aug. 17. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 A kérdező kommentje:

Dehogyis!!!És köszönöm hogy őszinték vagytok!!!:):)

még várom a jelentkezőket!:D

2010. aug. 17. 13:28
 9/41 A kérdező kommentje:

Igazából én is pont azért nem főzök neki, mert nem vagyok túl kreatív meg valami nagy konyhatündér se:$ Én úgy vagyok vele, ha majd már eszi a miénket akkor szivesebben fogok csinálni kajcsit mint így! Volt hogy főztem neki de kb az egésztől végig öklendezet:S

9Hónapos a kiscsajom:) és válogatós mint az apja hehehe

2010. aug. 17. 13:31
 10/41 anonim ***** válasza:
100%
Én hiába főztem neki külön nem ette,csak az üvegest, pegid borzalmas némelyik,a második babo,már azt ette amit én főztem,Nem voltam lusta főzni neki külön, egyszerűen nem kellett neki:-(
2010. aug. 17. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!