Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor vezetted be a bolti...

Mikor vezetted be a bolti tejet a babádnál?

Figyelt kérdés
Én MILUPA Milumilt adok neki még mindig,19 hónapos.
2011. márc. 26. 14:34
 1/5 anonim ***** válasza:
En akkor kezdtem neki adni bolti tejet amikor betoltotte az 1 evet. Azota felesbe adom neki 150ml tapszer keszitek es felontom 150ml tehentejjel. Nekem igy tanacsoltak (kulfoldon elunk)azt mondtak amikor gondolom csokkentsem a tapszert es noveljen a tehentejet es igy szepen fokozatosan atallunk es a tapszerben levo vitaminokhoz is hozzajut meg egy ideig. Van aki keveri 2 eves koraig de van aki mar lassan elkezdi csokkenteni a tapszert es masfel eves korara mar csak tehentejet ad.
2011. márc. 26. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
15 hónapos pés kb. egy hónapja kezdtem bevezetni a bolti tejet. A kajába tettem először (spenót, tejbegríz stb.) Majd néha a délutáni elalvás előtt adok neki egy dcl-t.
2011. márc. 26. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
21 hós korig tápszert adtam. Úgy vezettem be a tejet, hogy először napközben adtam neki 1 deci tejet, és figyeltem, hogy van-e valami. Ezt csináltam pár napig, mivel nem volt semmi baj, ezért a reggeli tápszer helyett tejet adtam neki. Ez így ment kb 2 hétig, aztán elhagytam a vacsitápszert is, amikor elfogyott, és ahelyett is tejet adtam.
2011. márc. 26. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
7 hónaposan, de rendes tejjel. Először harmadolva, majd felesben, végül teljesen tejjel. Első pár alkalommal 30 g tápszerhez kevertem hozzá ugyan anyni tejet.
2011. márc. 26. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Amikor már betöltötte az 1 évet.
2011. márc. 27. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!