Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 7 hós anyatejes babádnál...

7 hós anyatejes babádnál hogyan alakult a napirend, ha 6 hósan kezdted a hozzátáplálást?

Figyelt kérdés
Kislányom etetési idői: 7, 11, 15, 18-18.30, és 22.30. Mikorra tegyem majd be a hozzátáplálást úgy, hogy a szopi is maradjon, de azért mást is egyen már? Gondolom a reggeli lesz az első, azt adhatom olyan 8körül, és akkor majd szopizik 11kor? és aztán az ebédet mikor adjam neki? Nálatok most hogyan néz ki a napotok evés és alvás ügyileg?
2011. szept. 6. 11:18
 1/3 anonim ***** válasza:

Én 6 hónapsoan kezdtem, a déli ciczéskor adtam neki gyümölcsöt, 7 hónapos koráig még delben is ciczett.

Amúgy reggel, délelőtt, délután, este és éjjel 2x, de időpontokra nem emlékszem

8 hónaposan az uzsonnát, 10 hónaposan a reggelit, 1 évesen vacsorát vezettm be.

A délelőtti ciczét 1 évesen hagyta el, a délutánit majdnem 2.

2011. szept. 6. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Enyém mindig így eszik: 5, 10, 14, 18, 22h. +- fél óra, ébredéstől függően. Én 10 órakor kínáltam gyümivel és mivel csak pár kanállal kezdjük, utána szopi. Tehát nem maradt el csak kevesebb tejcit kér. A mai napig nem váltottunk ki teljesen szopit most lesz 7 hós de nem is bánom. 14h-kor pedig tejpépet kap vagy rizspépet, a vanïliásat imadja és ilyenkor is kap anyatejet is. Ha teljesen ki akarsz váltani majd szopit akkor előtte kínáld ha csak hozzá táplálni akarsz és még nem célod étkezést kiváltani akkor pedig szopi után kínáld az új dologgal. Hát sztem ebéd nálatok 15h-kor lesz, nálunk meg 14h-kor :)
2011. szept. 6. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

első

11 és 15 között adj neki pár kanál gyümölcst és/vagy zöldséget

2011. szept. 6. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!