Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Első cicimentes éjszakához...

Első cicimentes éjszakához tanácsok? Leszoktatásunk első éjjele.

Figyelt kérdés

21 hónapos és a mai nap kezdem a leszoktatást!

Nem kell nekem esni,megvan rá az okom,kioktatást köszönöm nem kérek!!


Szóval: kedves válaszolóktól kérnék "hasznos" tanácsot,hogy mire figyeljek,mit tegyek?!


Köszönöm a válaszokat!


2011. márc. 26. 17:49
 1/6 anonim ***** válasza:
0%

Az elsőt még könnyű átvészelni, de a sokadik..

30F


:D

Bocs de nem tudtam kihagyni.

2011. márc. 26. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Mivaaan???

Bocs,de nem tudtam nevetni rajta:S

2011. márc. 26. 18:24
 3/6 anonim ***** válasza:
Nálunk a fokozatos csökkentés nem jött be, pedig én is azt szeretném leginkább, ha az éjjelek nyugisak lennének (már nem első baba), de ő nem kapható erre. Én még várok picit, és a teljes elválasztást tervezem, nem tudom az mennyire lesz kemény, de napi 6-10 cicizés van a most 19 hónapossal, ami nekem is sok (gondolom hasonló indokaink lehetnek :o)
2011. márc. 26. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Nálunk nappali(déli alvás)- nál egyszer és este lefekvéstől folyamatosan kb. óránként!!! reggelig.

Ezért a teljes elválasztás mellett döntöttem,mert már nem bírom.Ő is nyugtalanúl alszik,még soha egyéjszakát se aludt át és én is ingerűlt és fáradt vagyok a folyamatos éjszakázástól.

Ezért a ma estétől szeretném ha ezen változtatnánk- nem tudom mennyi sikerrel,félek is!

De ma egész nap beszéltem neki erről,próbáltam "felkészíteni".

2011. márc. 26. 18:48
 5/6 anonim ***** válasza:
jól tetted hogy egész nap erre készítetted fel, elég nagy már hozzá hogy megértse. Én 13 hónaposan választottam el a babámat, hasonló helyzet volt nálunk is éjszaka, óránként kelt, bár ő napközben nem szopizott. A teljes elválasztás bevált, én azt mondtam neki, hogy a cici üres, nincs benne semmi. Készülj fel, hogy dühös lesz, és sírni fog, de ne engedj neki, mert akkor később sokkal nehezebb lesz. Én adtam neki vizet cumisüvegből, de kihajította az ágyból. Így maradt a szóbeli megnyugtatás, odültem az ágya mellé simogattam, és megvártam míg visszalszik. Az első éjszaka óránként kelt fel, második éjjel már csak kétszer, utána egyszer sem. Ma valszeg nem fogsz aludni, és még pár napig, de utána igazi megváltás lesz az első átaludt éjszaka
2011. márc. 26. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Túl vagyunk rajta,eddig sima ügy volt:D


De reggel fejnem kellett,mert majd szétdurrant a cicim.

Szerintetek pohárból a lefejt tejet odaadhatom neki?

Sajnálom kiönteni.


Köszönöm a válaszokat!!

2011. márc. 27. 07:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!