Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha éjszaka végigalussza a...

Ha éjszaka végigalussza a babátok az éjszakát, ti mit csináltok a cicitekkel?

Figyelt kérdés
Felkeltek fejni, vagy mi? :))
2009. febr. 25. 05:32
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
77%
enmindig oda tettem a mellemet a babamhoz,fel se kellt ugy evett;))arra nem volt idegem,hogy felkeljek es fejjek.
2009. febr. 25. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
69%
Ha a babád végigalussza a éjszakát akkor valószínű nem éhes azért nem ébred fel!Hidd el ha éhes lenne akkor ébresztene :-)Ha nagyon úgy érzed,hogy tele a cici és feszít kényelmetlen akkor annyit tudsz tenni,hogy kicsit kifejsz belőle éppen annyit,hogy megszünjön a kellemetlen érzés!Persze tudom az északa közepén nem ez a legnagyobb vágyad,hogy nekiálj fejni,de ha nem okoz problémát azért ne kelj fel!
2009. febr. 25. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
én nem csináltam semmit vele (igaz, reggelre a pizsim tiszta tej lett). Pár nap (talán 2 volt) múlva már nem feszített, hiszen a kereslet-kínálat miatt éjjelre nem termelődött annyi tej. Egyszer nátha miatt újra etettem éjjel is, a folyadékpótlás miatt, és beindult már másnapra. A betegsége után pedig újra visszaálltam
2009. febr. 25. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én sem keltem fel fejni éjszaka. Igaz reggelre (pár napig)feszült a mellem, de hamar visszaált a kereslet-kínálat.

Boldog babázást:)

2009. febr. 25. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Az én babám is amig kisebb volt valamikor 10 órát aludt éjjel.Nekem muszáj volt fejnem minden hajnalban,mert már néha sírni tudtam volna a fájdalomtól úgy tele volt a cicim(kb ilyenkor 1 ciciből 400ml fejtem ki).Rengeteg tejem volt,ezért anyatejadó lettem.Ha kibírod hogy feszül a melled a baba ébredéséig akkor ne fejjél,amúgy igen.
2009. febr. 25. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Köszi nektek anyukák! :))
2009. febr. 25. 09:13
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én nem ébredtem fel a feszítésre, viszont reggelre az egész pizsim, de még a férjemé is (hozzábújva szeretek aludni) és az egész ágy csupa tej lett, így én törölközőt tettem a lepedő alá. Reggel pedig amennyit muszáj volt, annyit fejtem.

2009. febr. 25. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem muszáj volt fejnem, mert a fiam ugyan 3-4 hetes kora óta átaludta az éjszakát, de a mellem nem bírta, többször begyulladt, így hónapokon keresztül éjszaka felkeltem fejni.
2009. febr. 25. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Én sem keltem fel. Legfeljebb ha nagyon feszült, lefejtem belőle egy picit, de nem álltam le az egészet lefejni. Amugy beáll egy idő után, nekem 5 hós, és már nem feszül a mellem, este 8 kor szopik, aztán hajnal 4 körül, majd reggel 7-kor.
2009. febr. 25. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
minnel tobbet szoptatsz este annal tobb tejed lesz,neha bizony fell kell kelteni a picit.a dokim szerint is.es ha nagyon feszes a melletd akkor nyugottan szoptasd meg,o annyit sziv ki amennyi kellessz neki,te neked meg konnyebb lessz.
2009. febr. 25. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!