Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » S. OS! 5 hetes babám 2 hetes...

S. OS! 5 hetes babám 2 hetes kora óta végigalussza éjszaka a 6-7-8órákat 10-11-éjféltől, de 3kor4kor mindig majdnem felébred. Ilyenkor megszopiztassam vagy adjam oda a cumit h visszaaludjon?!?

Figyelt kérdés
nemtudom h kell-e ilyen piciket éjszaka is etetni mindig, vagy aludjon?
2009. okt. 4. 18:59
 1/10 anonim ***** válasza:

Szia!

Én megszopiztatnám. Közben úgyis visszaalszik, de mégis eszik, iszik kicsit. Nagyon pici még, hosszú az éjszaka!

2009. okt. 4. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Az enyémek nem ettek éjszaka, 2-4 hetes koruktól aludtak 8-9 órát. De ők fel sem ébredtek.
2009. okt. 4. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
66%

Szoptasd meg! Nyugodtan! Neki nagyon hosszú ez, a picike gyomrának.

A picik felületesen alszanak, mert a légzésük még gyenge, könnyen kell ébredniük, ha baj van.

Ezért az éhség is hamar felébreszti.

Akár vedd magadhoz az ágyba, nem baj, ha bealusztok!

2009. okt. 4. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
de csak úgy nyöszörög egy kicsit és ha beadjuk a cumit visszaalszik.lehet h enne ha kivenném, nemtom mit csináljak...
2009. okt. 4. 19:08
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Inkább etesd meg, az enyém 4 hetes, és éjszaka legalább kétszer felkel szopizni.
2009. okt. 4. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
29%
Én nem etetném. A saját és az ő dolgát könnyíted meg a későbbiekre nézve is. Sok csecsemő végigalussza az éjszakát, csak nappal eszik és ugyanúgy fejlődik mint azok akik 3 óránként esznek. Viszont alszanak egy nagyot, később sem kell "leszoktatni" őket az éjszakai evésről.
2009. okt. 4. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én kb 3 hónapos koráig megetettem, hacsak megébredt, mert amikor aludt, akkor is maga alakitotta ki a saját napirendjét. Ő még nagyon pici, ha éhes, etesd meg, ha anya kell neki, dajkáld. Aztán úgyis beáll a napi ritmusa.
2009. okt. 4. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Szoptasd meg,ne a cumit add neki
2009. okt. 4. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Mi is így voltunk. Szoptasd meg! Később meg nem lesz gond majd leszokik róla. Az én fiam most 6 hónapos és este 8tól reggel 5ig alszik.
2009. okt. 5. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ha eddig nem evett éjszaka akkor ne ettesd meg! Ha nagyon éhes lenne akkor nem lenne elég neki a cumi és sirna!Nálunk ugyanigy volt. 2 hetes kora óta nem eszik éjszaka/nem igényli/Most 11 hónapos és már 11 kg.
2009. okt. 5. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!