Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Minden baba szereti a babi...

Minden baba szereti a babi kompot?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy egyesek nem ajánlják, én sem szerettem volna, de máshogy nem tudok semmit csinálni!Attól félek, ha megveszem csak kidobott pénz lesz, mert nem marad majd meg benne!9 hónapos és nem azt akarom, hogy egész nap benne legyen, de legalább a főzést kibírja!Van olyan akinek nem vált be, vagy általában szeretik a babák?
2009. febr. 25. 08:20
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia! Az én lányom nagyon szereti. Amennyire csak lehet, korlátozom a benne eltöltött időt, de időnként igényli, mert szereti. Szerintem az, ha 15-20 percet engeded benne lenni, nem okozhat gondot. Én a már ülni tudó babát tettem bele először, de csak kisszéknek-asztalkának használtuk, később, amikor már megtanult állni, akkor engedtem járkálni is benne. Jövő héten lesz 7 hónapos, nem gondolom, hogy ártottam volna neki.

A másik jó tipp a rugós hinta. Én abba szoktam beletenni, amikor főzök. Az étkező ajtajára van feltéve, onnan lát is engem, de biztonságos távolságban van a tűzhelytől. Imád a hintában ugrálni, így nekem is van lehetőségem akkor is megfőzni, ha nem játszik el egyedül a szobájában.

Remélem, segítettem.

2009. febr. 25. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Szia!Köszönöm a választ!Remélem az én lányomnak is tetszeni fog!
2009. febr. 25. 08:29
 3/3 anonim ***** válasza:

Az én kisfiam is imádta a kompot! 15-20 percet volt bent.

10,5 hónaposan elindult egyedül, nem görbe a lába sem a háta!

2009. febr. 25. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!