Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 7 hós babámnak kell más...

7 hós babámnak kell más folyadékot is innia az anyatejen kívül?

Figyelt kérdés
1 hónapja táplálok hozzá, és kaja után cicit kap. Korábban sem ivott semmi mást (tea, víz stb.), ez nem baj?
2011. márc. 26. 22:12
 1/5 anonim ***** válasza:
14%
de, baj, most már adj neki étkezések után forralt hűtött vizet. játék közben is kínálgasd, kell már neki a plusz folyadék!
2011. márc. 26. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
én is minden étkezés után adtam cicit és étkezések között kínálgattam sima babavízzel, illetve séták alatt mindig azt vittem neki, itatóspohárral. Eleinte nagyon keveset ivott, csak napi néhány kortyot és szép lassan emelte ő a saját adagját.
2011. márc. 27. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem baj. Próbálgathatod forralt vízzel kínálni, de nagyon sok baba nem fogadja még el ilyen idősen, mert bőven kielégíti a folyadékigényüket az anyatej. Nem lesz semmi baja, az enyém sem ivott 7 hónaposan mást. :)
2011. márc. 27. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Enyém 7,5 hós,mindig kínálgatom vízzel is,teával is,de egyiket sem fogadja el,csak szopizik.Nem kell aggódni,tényleg elég neki az anyatej.
2011. márc. 27. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Semmi gond. Az én kislányom tavaly nyáron volt 7 hónapos és a 40 fok melegben sem ivott vizet, csak cicizett, nagyon gyakran. Akár negyed óránként is 1-2 kortyot. Nem lett semmi baja.Azért evés után megkínálhatod, de amúgy nem kell nagyon erőltetni, majd ha már kevesebbet szopizik inni is fog.
2011. márc. 27. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!