Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tényleg minden 10-12 hónapos...

Tényleg minden 10-12 hónapos baba átalussza az éjszakát? Este leteszitek és reggelig nem is kér enni, inni? Mi a titok?

Figyelt kérdés
2011. márc. 27. 13:01
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Az én kisfiam kb 3 hónapos kora óta átalussza az éjszakát. Nem tudom, miért, mert amíg kérte, én etettem éjjel, és most is, ha sír, megyek be hozzá. (most kedz járni, szerintem amiatt ébred)

A barátnőm kisfia viszont pár hónapig aludta át az éjszakát, de azóta is kel többször.

2011. márc. 27. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Szerintem ez szerencse kérdése. A nagyobbik fiam 2.5 hónapos kora óta átaludta az éjszakát. Este 9-től reggel 7-ig.

A kicsi 8 hetes korától, ő még este 11-kor eszik de "cserébe" másnap reggel 10-ig alszik. Semmit nem tettem ezért (szerintem nem is lehet), ő ilyen jó alvó baba.

Egy 3 éves és egy 3 hónapos kisfiúk anyukája

2011. márc. 27. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Háááát :) lehet hogy minden baba,kivéve a tied és az enyém!17 hónapos korától aludta át az éjszakát,addig eleinte 2x,késöbb 1x kelt a nagyobb,a kicsi 4 hónapos és fix időpontban kétszer kel(cicizik)
2011. márc. 27. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Az enyém 9 hónapos és 8-éjfélig alszik,onnantól reggel 6-ig 20-40 percenként nyüszög:(((5 hónapos kora óta!
2011. márc. 27. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!